Bardzo Młoda Kultura: Wielkopolska!

  • 15.10.2019, 17:52
  • iej
Bardzo Młoda Kultura: Wielkopolska!
Bardzo Młoda Kultura: Wielkopolska! to trzyletni program, który swym zasięgiem obejmuje całe województwo Wielkopolskie. Operatorem programu w Wielkopolsce jest Centrum Praktyk Edukacyjnych w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu

Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkoposkiego jest partnerem programu, którego strategicznym celem programu jest wzmacnianie roli edukacji kulturowej poprzez pobudzenie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury. Program ma budować i rozwijać sieć współpracy między instytucjami kultury, szkołami i innymi placówkami oświatowo-wychowawczymi, organizacjami pozarządowymi działającymi w obszarze kultury lub edukacji oraz lokalnymi edukatorami i edukatorkami. Dodatkowo poprzez partnerstwo wynikające z owej sieci, działania BMK pozwalają odpowiadać na konkretne potrzeby z obszaru kultury i edukacji danego regionu i lokalnych społeczności. Bardzo Młoda Kultura ma przyczyniać się również do pogłębienia kompetencji szeroko rozumianych animatorów i animatorek, zajmujących się edukacją kulturową w Polsce oraz stwarzać możliwości rozwijania osobistych kompetencji, jak i nowych form edukacji kulturowej i współdziałania.


Realizowana przez Bardzo Młoda Kultura: Wielkopolska! idea współpracy zakłada z jednej strony wzmacnianie i kontynuowanie dotychczasowych partnerstw, zaś z drugiej strony otwarcie na budowanie kolejnych partnerstw z placówkami edukacyjnymi i kulturalnymi. Jeśli są Państwo zainteresowani dołączeniem i współtworzeniem sieci Partnerów w ramach programu Bardzo Młoda Kultura: Wielkopolska!, prosimy o kontakt pod adresem [email protected]


Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021, a także Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Miasta Poznań.

UMWW Poznań

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe