Darmowy transport na Wszystkich Świętych

  • 15.10.2019, 17:18
  • iej
Darmowy transport na Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych to dzień, w który poświęcamy naszym bliskim zmarłym osobom. To również wzmożony ruch komunikacyjny, w szczególności w okolicach cmentarzy. Aby ułatwić dojazd na cmentarz komunalny dla mieszkańców naszego miasta, Urząd Miejski w Złotowie uruchomi w dniach od 31 października do 2 listopada darmowe przejazdy autobusowe.

W przeprowadzonej procedurze zapytania o cenę najbardziej korzystną ofertę przedstawiła firma ARTMON i to jej specjalny autobus kursował będzie między ul. Jastrowską, a cmentarzem przy ul. Chojnickiej. Zachęcamy do zostawienia samochodów w domach i skorzystania z darmowego transportu.

UM Złotów

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
?
? 15.10.2019, 19:14
A po 15:15 na piechotę.

Pozostałe