Nowa dziewiątka naszych posłów

  • 14.10.2019, 12:08 (aktualizacja 14.10.2019, 12:19)
  • contact contact
Nowa dziewiątka naszych posłów
W niedzielnych wyborach zaszło niewiele zmian pod względem składu osobowego sejmowej reprezentacji naszego okręgu wyborczego.

Znamy już nazwiska wszystkich posłów z okręgu nr 38:

1. Krzysztof Czarnecki PIS
2. Marcin Porzucek PIS
3. Marta Kubiak PIS
4. Grzegorz Piechowiak PIS
5. Jakub Rutnicki KO
6. Maria Małgorzata Janyska KO
7. Munyama Kilion PO
8. Krzysztof Paszyk PSL
9. Romuald Ajchler SLD

Są więc dwa nowe nazwiska; Krzysztof Czarnecki i Romuald Ajchler. Nie są oni jedna nowicjuszami na Wiejskiej, bo obydwaj już w przeszłości zasiadali w sejmowych ławach.

 

(red)

 

contact contact

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PO wyborach
PO wyborach 20.10.2019, 06:43
Platforma Oprychów ma metody mafijne , PO trupach do władzy !!
fakt
fakt 16.10.2019, 16:40
W mieście Gdańsk w McDonaldzie wiszą gacie po
Donaldzie kto chce w PO KO awansować musi gacie POcalować!!
Zaścianek
Zaścianek 15.10.2019, 01:20
Gdzieś tam w zestawieniu krajów Europy pod względem postępu jesteśmy na samym dnie. Ja z tym się nie godzę.
zbychu
zbychu 15.10.2019, 10:17
Ha ha ha ha
Prawda
Prawda 14.10.2019, 19:59
Wzrosło ryzyko NORMALNOŚCI w Europie zdominowanej przez UE i środowiska LGBT.
Złotowiak
Złotowiak 14.10.2019, 15:35
Brawo PIS ani kroku w tył !!Pogonimy folksdojczów donosicieli i innej maści zboczeńców POd tęczowej szmaty !!
Wyborca.
Wyborca. 14.10.2019, 15:47
Knajacki język znowu pluje, tylko kim on jest w IPN.
Mimo wszystko życzę zdrowia.
z sieci
z sieci 14.10.2019, 18:03
Spektakularny sukcesPO KO! 60 proc. poparcia notują... w areszcie śledczym na warszawskiej Białołęce
Gościu
Gościu 14.10.2019, 13:45
Myślałem, że będzie u nas Piątka Kaczyńskiego a niestety jest tylko czwórka, ale też dobrze
Pozdrowienia dla Pani Banaś.
Pozdrowienia dla Pani Banaś. 14.10.2019, 18:44
Dzięki PiSowcy.
Jest nas wielu, wykonaliśmy zadanie na piątkę Kaczyńskiego.
Sami wprowadziliśmy do Sejmu czterech posłów.
W naszym okręgu najwięcej, możemy być dumni z siebie.
Teraz otwierając się na ludzi musimy pomóc nowemu rządowi.
Nie wstydźmy się poparcia dla Prawa i Sprawiedliwosci.
Ktoś
Ktoś 14.10.2019, 21:40
Ha ha ha, pocieszaj sam siebie. Niestety nie wyszlo wam tak jak byście chcieli i mimo nieustannej propagandy w tzw TVP, mimo przekupstwa w postaci 500+ i bajek o wstawaniu z kolan wciąż bedziecie czuć oddech opozycji na plecach, a w senacie musicie sie podporzadkowac. Brawo opozycja! Brawo myślący Polacy!
Proste
Proste 14.10.2019, 23:58
Nie wyszło dzięki takim jak ty bezosobowy Ktoś.
Takich jak ty zżera zazdrość że dzieci dostają 500+ i to już niemodny argument bo ci nad tobą się do tego prezentu przyzwyczaili, tylko głupcy jako echo ich głosu sprzed dwóch lat nadal zdzierają stara nieaktualna płytę.
Facet jedź do Niemiec, Anglii, Holandii i pros o to czego tutaj w Polsce nie chcesz i nie życzysz innym.


Pozostałe