Organizatorami zawodów było: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Złotowie i Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence. W zawodach wystartowało 295 zawodników, reprezentujących 10 szkół z terenu powiatu. Celem rywalizacji było wyłonienie najlepszych indywidualnie w każdej kategorii wiekowej zawodników oraz popularyzacja biegania i kultury fizycznej wśród młodzieży.
Na podium stawali:
Rocznik 2012 dziewczęta
1 Dzitko Michalina – SP1 Jastrowie
2 Ratajczyk Julia – SP Skórka
3 Misztal Julia – SP Radawnica
Rocznik 2012 chłopcy
1 Kamiński Aleksander – SP Skórka
2 Fortuna Wojciech – SP1 Jastrowie
3 Kaczmarek Mikołaj – SP1 Jastrowie
Rocznik 2011 dziewczęta
1 Chybik Julia – SP1 Jastrowie
2 Szram Nina – SP2 Złotów
3 Michałek Martyna – SP2 Złotów
Rocznik 2011 chłopcy
1 Rutkowski Bartłomiej – SP Radawnica
2 Murach Mateusz – SP Zakrzewo
3 Radke Jędrzej – SP Zakrzewo
Rocznik 2010 dziewczęta
1 Markiewicz Aleksandra – SP Skórka
2 Widawska Nikola – SP Skórka
3 Kępińska Julia – SP Krajenka
Rocznik 2010 chłopcy
1 Dyczkowski Stanisław – SP Sypniewo
2 Kapusta Antoni – SP1 Jastrowie
3 Bołbot Jakub – SP1 Jastrowie
Rocznik 2009 dziewczęta
1 Kołodziejczyk Anna – SP Brzeźnica
2 Dyczkowska Zofia – SP Sypniewo
3 Barabasz Agata – SP Krajenka
Rocznik 2009 chłopcy
1 Kołodziej Mateusz – ZS Tarnówka
2 Siegmiller Jakub – SP2 Złotów
3 Futerski Wojciech – SP Zakrzewo
Rocznik 2008 dziewczęta
1 Kasak Julia – SP2 Złotów
2 Dublewska Julia – SP Zakrzewo
3 Trojanowicz Partycja – SP Skórka
Rocznik 2008 Chłopcy
1 Malczewski Jakub – SP Zakrzewo
2 Kępiński Jakub – ZS Tarnówka
3 Fortuna Czarek – SP1 Jastrowie
Rocznik 2007 dziewczęta
1 Musiał Zuzanna – SP Brzeźnica
2 Jankowska Beata – SP Brzeźnica
3 Rozenthal Natalia – Zakrzewo
Rocznik 2007 chłopcy
1 Czornij Ksawery – Radawnica
2 Pańczyniak Miłosz – Tarnówka
3 Rohs Denis – SP2 Złotów
Rocznik 2006 dziewczęta
1 Martyn Wiktoria – SP Lipka
2 Drabiewska Julenka - SP Lipka
3 Świstek Tatiana – SP1 Jastrowie
Rocznik 2006 chłopcy
1 Szpakowicz Franciszek - SP Skórka
2 Koper Mateusz – SP Skórka
3 Ganske Filip – SP2 Złotów
Rocznik 2005 dziewczęta
1 Cieślik Agnieszka – SP2 Złotów
2 Majchrzak Michalina – ZS Tarnówka
3 Drąg Amelia – SP2 Złotów
Rocznik 2007 chłopcy
1 Wachowski Piotr – SP Sypniewo
2 Adamowski Mateusz – SP Lipka
3 Rozmiarek Piotr – SP Skórka
Andrzej Wawruszak
Napisz komentarz
Komentarze