Wizyta prezydenta w Złotowie!

  • 09.10.2019, 13:47 (aktualizacja 09.10.2019, 21:11)
  • iej
Wizyta prezydenta w Złotowie!

Prezydent Andrzej Duda złożył kwiaty pod pomnikiem ks. Bolesława Domańskiego, a od 19.00 będzie w hali Złotowianka!

iej

Zdjęcia (146)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pistriota
Pistriota 12.10.2019, 16:30
Dziękuję Panie prezydencie ze nakarmil nas pan kolejną dawką klamstw o tym, jak nam sie dobrze żyje, o tym, jak poprzednicy kradli i jakim jestesmy silnym państwem. Wiem, że to nie jest prawdą, ale chcę w to wierzyć, bo chcę czuć się ważny. Widzę jak wszystko drozeje, jak sluzba zdrowa umiera, jak edukacja się psuje, jak pieniądze publiczne idą na propagandę, ale to mi nie przeszkadza, bo czuję się doceniony, kiedy mogę czuć nienawiść do żydów, do LGBT i do uchodźców. Czuję wtedy, że jestem lepszy
Złotów wolny od tęczowej zarazy
Złotów wolny od tęczowej zarazy 12.10.2019, 20:25
Pistriota do psychola marsz !!
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 11.10.2019, 20:55
Pani Dorota Banaś (kandydatka z listy PiS), córka byłego prominenta PZPR z mojego miasta (okres stanu wojennego, zabójstwa ks. Popiełuszko. Osoba stroniąca od działalności społecznej, która nagle poczuła zew służenia narodowi. Członek znanej rodziny, która to rekordową ilość razy startowała przeciw PiS (między innymi z jednego komitetu z towarzyszami z PZPR szczebla wojewódzkiego). Szefowa ARiMR w Złotowie, która nie potrafi odpowiedzieć w jaki sposób dostała ten stołek (nie było konkursu). Członek PiS dopiero po wygranych przez partię Kaczyńskiego wyborach... Mogę tak długo. Apel do kandydatki i jej sztabu. Nie rozsyłajcie spamu z numeru 791...... Znajomi się skarżą:) Screen u mnie na profilu FB. Na koniec do hejterów-manipulatorów. Żaden z Was nie podpisał się z nazwiska. Piaskownica, tchórzostwo itd. Możecie sobie na mnie pluć. Prawda zwycięży!
BASTA
BASTA 11.10.2019, 21:52
Ty facet nie wyzywaj nas Polaków od tchórzy.
Sam nim jesteś bo nie stać cię na stawianie pytań w oczy osobie z pana miasta.
Jest pan nie tylko tchórzem ale i manipulatorem, wyzywa pan wszystkich i tych z Krajenki, Złotowa itd. jakby zapominał pan że w Złotowie też jest masa prominentów PZPRu. Są tacy którzy nie szkodzą ludziom ale są i tacy którzy z pomocą SBków na stanowiskach objętych za ich dobrej Komuny dzisiaj nadal niszczą życie rodzin i to z poparciem tych którzy uważają się za ciągłych prawicowców. Prawicowców od 1990r zapominając że prawdziwi ludzie prawicy a była ich ogromna rzesza na rzecz obalenia komuny działali grubo przed 1980 rokiem.
Swego czasu w rozmowie informowałem pana o osobie żarliwie wspierającej byłych SBka i Tajnego Współpracownika zarejestrowanych w IPN którzy swoje nabyte perfidne sposoby niszczenia ludzi wdrażają w życie i dzisiaj przez obecnego pseudo prawicowca dla ktorego to zacni ludzie. I co pan zrobił ano nic, kręcąc się bronił pan tego prawicowca a jak pan go zobaczył w pobliżu nas, milcząc odszedł pan do niego.
Cóż odebrałem to że przestraszył się pan go, dzisiaj wiem że to było prawdziwe tchórzostwo, to była typowa piaskownica. Napewno tej naszej krótkiej rozmowy pan nie pamięta ale ja tak.
Pan się podpisał bo ma taką potrzebę inni nie bo nie mają takiego obowiązku. Komentujący wyrażają swoją opinię i mają do tego prawo a jak pan zorganizuje spotkanie na temat rejestrowanych działaczy i ich dzisiejszych popleczników to może pozna pan niektórych, których z pióra wyzywa pan od Tchórzy.
Jeżeli nie ma pan odwagi do bezpośredniej rozmowy z Panią Dorotą Banaś co pana bardzo uwiera to niech się pan wyprowadzi z Krajenki.
Mi po otwartej rozmowie z prawicowcem który stanął w obronie SBka i TW odwracając się plecami jak to robili typowi tajniacy to po chamsku zasugerowano.
Nie ubliżaj człowieku nie ubliżaj zagłosuj na prawego kandydata Prawa i Sprawiedliwosci i nie ubliżaj.


Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 11.10.2019, 21:58
Pani Dorota Banaś (kandydatka z listy PiS), córka byłego prominenta PZPR z mojego miasta (okres stanu wojennego, zabójstwa ks. Popiełuszko. Osoba stroniąca od działalności społecznej, która nagle poczuła zew służenia narodowi. Członek znanej rodziny, która to rekordową ilość razy startowała przeciw PiS (między innymi z jednego komitetu z towarzyszami z PZPR szczebla wojewódzkiego). Szefowa ARiMR w Złotowie, która nie potrafi odpowiedzieć w jaki sposób dostała ten stołek (nie było konkursu). Członek PiS dopiero po wygranych przez partię Kaczyńskiego wyborach... Mogę tak długo. Apel do kandydatki i jej sztabu. Nie rozsyłajcie spamu z numeru 791...... Znajomi się skarżą:) Screen u mnie na profilu FB. Na koniec do hejterów-manipulatorów. Żaden z Was nie podpisał się z nazwiska. Piaskownica, tchórzostwo itd. Możecie sobie na mnie pluć. Prawda zwycięży! ps. pamiętam rozmowę "Basta". Takich rozmów przeprowadziłem wiele. Wspólny mianownik osób podobnych do Pana jest taki, że się boicie nie tylko podpisać. Podpuszczać innych:), to tylko potrafisz Internetowy Bohaterze.
PiS górą. Nadzieja trwa.
PiS górą. Nadzieja trwa. 13.10.2019, 23:38
Panie Piotrze nie chcę ale muszę.
Prawo i Sprawiedliwość wygrało bezprecedensowo dzięki zdrowo myślącym Polakom.
Wynik 43,6% pokazuje że pański atak na nic się zdał i trwanie w nim nie ma żadnego sensu a pana działania można podsumować słowami - ręce opadają - .
Dręczył pan internautów i z lewej i z prawej strony bo nie dociera do Pana że przed Stanem Wojennym Polska PZPR-em stała. Była w nim połowa dorosłego społeczeństwa i do dzisiaj kiedy nikt nie przeprowadził Dekomunizacji dlatego cierpieć mają nowe pokolenia bo pan tak chce.
Czy swoim postępowaniem pragnie pan udowodnić że gorszym Polakiem jest nawrócony nikomu nieszkodzacy PZPR-owiec niż skomuchowany prawicowiec stojący murem za rejestrowanymi w IPN odpowiedzialnymi za to co się działo w komunistycznym okresie o którym pan wspomniał. Oni nadal szkodzą tym którzy z komunistycznymi związkami nie mieli i nie mają nic wspólnego.
Nie wiadomo dlaczego tego postępowania pan nie neguje, postępowania którego jako skur......two nie zapomni żadna prawicowa rodzina.
O tym że tak jest świadczy wynik 43,6% PiSu który jasno pokazuje preferencje Polaków nawet wtedy kiedy na niby lokalnych prawicowców wogóle nie mogli liczyć lub zostali przez nich poprostu zdradzeni.
Szok
Szok 13.10.2019, 23:56
Pan Piotr atakował bezpardonowo i cały czas kobietę. Pani Dorota w stanie wojennym miała... niecałe 3 lata...
brawo
brawo 11.10.2019, 15:02
Zyga i Pulit twarzami Złotowa? Brawo, hehehehe
13.10.2019r. PiS 45,6%
13.10.2019r. PiS 45,6% 11.10.2019, 14:02
Panie Piotrze Tomasz.
Już tylko kilka godzin od ciszy wyborczej.
W imieniu wielu pragnę panu podziękować za upór w ,,prowadzeniu kampanii wyborczej" kandydatek PiS Pani Doroty Banaś jak i Pani Marty Kubiak.
Pana upór przynosi pozytywne efekty także wśród niezdecydowanych na kogo mają zagłosować.
Oni już wiedzą że swój głos oddadzą na Panią Martę Kubiak nr 2 z listy PiS oraz Panią Dorotę Banaś nr 6 z listy PiS.
Tak więc także za pana udziałem do Sejmu wejdą Panie MARTA KUBIAK i DOROTA BANAŚ.
Myślę że po wyborach będzie pan zadowolony.
Sympatyk PiS
Sympatyk PiS 11.10.2019, 15:06
Niestety te Panie nie reprezentują swoimi osobami szczególnych wartości. Niewiele też słyszałem na temat ich dokonań. Jako sympatyk PiS nie biorę tych kandydatur pod uwagę, a swój głos oddam na Pana Porzucka lub na Krzysztofa Czarneckiego
Wspólnymi siłami osiągniemy cel i sukces.
Wspólnymi siłami osiągniemy cel i sukces. 11.10.2019, 17:45
A ja nie chcę być niegrzeczny i nie będę wskazywał na dokonania jednego pana kandydata.
Co prawda zadowolony też bym był gdyby to Szef regionu PiS Pan K. Czarnecki wszedł do Sejmu.
Należę do tych którzy nie znoszą osób robiących karierę na czyjejś krzywdzie. Pan Czarnecki odczuł to na sobie co pokazano w programie Alarm.
Wypisz wymaluj wrabiano go i oczerniano sposobem jaki stosują i u nas urzędnicy hołdujący Totalnej Opozycji i fałszywi wodzowie prawicy.
Z tych też powodów doświadczeni takim działaniem rzesza moich znajomych wraz ze mną wg własnego uznania zagłosuje na Pana Krzysztofa Czarneckiego, Panią Martę Kubiak czy Panią Dorotę Banaś.
Jak zawsze jest nas wielu i innej wersji nie przewidujemy a naszym wspólnym marzeniem byłoby gdyby ta cała trójka dostała się do Sejmu RP.
11256
11256 11.10.2019, 00:24
Trochę obciach tam było być. Teraz każdy ogląda czy nie ma wśród znajomych pisiora hahah
ted
ted 11.10.2019, 02:01
Obciach to pisać takie rzeczy. Bóg ci poskąpił rozumu jak widać, ale chociaż skromnością się pochwal i się nie pokazuj więcej na tych imprezach.
Tomasz Mann  a propos Tomasz
Tomasz Mann a propos Tomasz 10.10.2019, 23:34
„Jeżeli ktoś jest głupi, a przy tym chory; gdy się te dwie cechy spotkają, to chyba jest najsmutniejsza rzecz w świecie. Zupełnie nie wiadomo jak się do tego ustosunkować, bo wobec chorego chciałoby się przecież zachować powagę i okazywać mu szacunek”.
Iks
Iks 10.10.2019, 22:30
Trzeba docenić że Prezydent przyjechał do Złotowa
eeeee
eeeee 11.10.2019, 00:25
nie przesadzaj, w kampanii ludzie się sprzedają jak....
Do Piotra Tomasza!
Do Piotra Tomasza! 10.10.2019, 21:43
"Miałeś chamie czapkę z piór ostał ci się ino sznur"
Tomek Rener
Tomek Rener 10.10.2019, 15:45
PO - wcy to ***y.
Pisior do tego z Al. Piasta
Pisior do tego z Al. Piasta 10.10.2019, 14:11
Tak zgadza się, tyłu pisiorów i nie tylko w jednym miejscu jeszcze nie było a że warunki organizacji tak ważnej wizyt miały wiele uchybień to nie było ich tylu ilu rzeczywiście jest w Złotowie.
To że na spotkaniu z Prezydentem byli radni w tym pani Wagner czy Jęsiek to świadczy o ich odpowiedzialności co do ważnych wydarzeń w naszym mieście.
Człowieku musisz wiedzieć że na tym spotkaniu było też wielu przeciwników Prezydenta i Rządu. Oni też przybyli aby na żywo poznać głowę państwa i usłyszeć to co niby manipulowane jest w TV komercyjnych.
13.10.2019r dowiesz się ilu rzeczywiście w Złotowie jest pisiorów i nie myśl że będzie to zasługa lokalnych działaczy PiS.
Ludzie widzą co Rząd przy poparciu Prezydenta robi dla Polaków w tym dla nas mieszkańców Złotowa, dlatego nikt nie musi im mówić na kogo mają zagłosować.
Ty dzisiaj należysz do mniejszości która pogubiła się w otaczającym ich świecie ale nie martw się tym za bardzo bo tacy ludzie zawsze byli są i będą.
Romek
Romek 10.10.2019, 14:34
To jest tylko popychadło Kaczora, ma do powiedzenia tyle co Żyd za Niemca
Złotowiak
Złotowiak 11.10.2019, 06:31
Typowa wypowiedź POdłego folksdojcza!!!Won do Berlina ,Makreli dupsko wycierać !! Sługusie szkopów!!
Mieszkaniec Al. Piasta
Mieszkaniec Al. Piasta 10.10.2019, 13:47
Tylu Pisiorów w naszym mieście chyba jeszcze nikt nie widział. Pulit się ostatecznie obnażył, zapraszając ich do Złotowa w szczycie kampanii wyborczej. Co on teraz powie tym kobietom w swoich radach kobiet , emerytek i innych. Złotowskie kobiety wyrzućcie Pulita ze swoich sztandarów. pani józwfowska, pani Jęsiek-Barabasz, pani Ciosańska-Górecka, pani Wegner i Wam podobne, Co wy Kobiety walczące widzicie w tym Pulicie? Przecież on nawet wcale aż taki przystojny nie jest jak wam się może wydawać.
I jeszcze jedno ważne pytanie , Co miasto będzie miało z tej wizyty ? Jaką pan burmistrz określił cenę za tą możliwość wylania w naszym mieście (prawie wolnym od Pisu) propagandy wyborczej. Rozumiem że muszą pójść za tym jakieś duże rządowe inwestycje, bo jeżeli nie to Pulit właśnie dokonał swojego politycznego samobójstwa
wsi
wsi 11.10.2019, 06:33
Mieszkaniec Al. Piasta, idiota
Józefowska
Józefowska 10.10.2019, 22:00
Pani Józefowska nie uczestniczyła w hucpie.
Romek
Romek 10.10.2019, 14:31
Nie wiedziałeś że Pulit to pisior??? Hahaha, gdzie ty żyjesz?
ADIN
ADIN 10.10.2019, 17:03
Tak wczoraj wszyscy byli pisiorami.
Moletsa
Moletsa 10.10.2019, 13:36
Dla systemu nie pracujesz, wtedy nie jesz
Po co egzystujesz? tego nie wiesz
Nie znaczysz więcej niż wesz
On tego chce, a ty chcesz?
Jego wpływów się nie wyprzesz bo jesteś wydygany
Przerażają cię buntowników rany
Które zadają rządowe capy
Napychają kieszenie i japy
A nam wciskają lepszego życia atrapy
Ja to ***ę a ty nie daj z siebie zrobić szmaty
Rób to co ja, niszczę standardy
Zakazy puszczam w deszczu pogardy
Musisz być twardy to bądź
Jak system nigdy nie sądź
To B-ó-g może tylko
Wszystkie wyroki są wielką pomyłką
Czy ty słuchasz o czym ja nawijam?
Czy system sparaliżował cię jak żmija?
Ten stan nie mija tkwisz w nim jak kukła
Twoja ***onona indywidualność jest pukła
Oddajesz mu wszystko za tajemnice i przyszłość mglistą
I stajesz się pesymistą
Bo wybrana eminencja czyści twe kieszenie
Kończy się kadencja jego fałsz chroni prewencja
U mnie rośnie do buntu tendencja
Masą pozostaje umysłowa impotencja
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 10.10.2019, 11:52
Pozostały 4 dni do wyborów. Wciąż czekam na odpowiedź od kandydatki PiS Doroty Banaś (córka byłego lidera PZPR w Krajence, w PiS dopiero od wygranych wyborów 2015). W jaki sposób pani Dorota Banaś (lista PiS) otrzymała w 2016 roku stanowisko szefa Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa w Złotowie? Pani Banaś (jak głosi jej ulotka) pracowała wcześniej jako nauczycielka. Nie była zaangażowana w działania prawicy w powiecie złotowskim (np. wyjazdy na obchody katastrofy smoleńskiej, marsze w obronie Telewizji Trwam). Jej rodzina, zainteresowanych odsyłam do stron PKW, wielokrotnie startowała z konkurencyjnych wobec PiS komitetów. Jak zatem wyłowiono Panią Banaś? Nie była znana na prawicy (nie udzielała się społecznie), a na stanowisko szefa ARiMR w Złotowie nie było konkursu! Czy zatem w 2016 roku przeprowadzone były jakieś konsultacje ze wszystkimi nauczycielami z powiatu złotowskiego w sprawie objęcia funkcji kierownika ARiMR w Złotowie? Pytanie jest istotne. Negatywna odpowiedź (również jej brak) oznacza bowiem, że słowo "koterie" bliskie jest nie tylko konkurentom "Dobrej Zmiany".
Co pan ma do Dobrej Zmiany.
Co pan ma do Dobrej Zmiany. 10.10.2019, 13:53
Wciąż pan nakręca hejt i robi wycieczki w rodzinę pani Banaś. Jeśli chce pan rzeczywiście otrzymać odpowiedź na swoje pytania to wyślij je pan z -własnoręcznym podpisem - pocztą.
Odwagi Panie Piotrze.
Do tej pory to co pan robi to przede wszystkim szkodzi pan Prawu i Sprawiedliwości, czy o to w tym chodzi.
Strony internetowe nie służą do korespondencji. Jedyne co można to zasugerować krzywdy wyrządzone osobom lub ich rodzinom przez osobę która swoim postępowaniem osobiście przyczyniła się do ich powstania czy pogłębienia.
Tak pozostało 4 dni do wyborów a pan swoje.
Zamiast odnieść się do wizyty Prezydenta RP w Złotowie to pan robi sobie osobiste wycieczki które mogą wskazywać na nachalność.
W końcu niech pan napisze co pan przez panią Dorotę Banaś stracił lub zyskał dzięki jej rodzinie.
Jak się dowiemy to być może będzie pan miał nasze współczucie bo przecież nie może pan bez końca mieć pretensji do pani Doroty że nie było jej tam gdzie pan był.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 10.10.2019, 16:55
Na jednej z fotografii jest pani Banaś. Dlatego ośmieliłem się zamieścić pytanie. Inne zamieściłem wcześniej. To nie hejt. Nie obrażam. Nie napisałem słowa kłamstwa.To Państwo obrażacie, plujecie jadem (tak jak to czynili kiedyś działacze lewicy). Przypominam pewną prawdę "pycha kroczy przed upadkiem". Przypominam też jedno z 10 pytań: Pozostały 4 dni do wyborów. Wciąż czekam na odpowiedź od kandydatki PiS Doroty Banaś (córka byłego lidera PZPR w Krajence, w PiS dopiero od wygranych wyborów 2015). W jaki sposób pani Dorota Banaś (lista PiS) otrzymała w 2016 roku stanowisko szefa Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa w Złotowie? Pani Banaś (jak głosi jej ulotka) pracowała wcześniej jako nauczycielka. Nie była zaangażowana w działania prawicy w powiecie złotowskim (np. wyjazdy na obchody katastrofy smoleńskiej, marsze w obronie Telewizji Trwam). Jej rodzina, zainteresowanych odsyłam do stron PKW, wielokrotnie startowała z konkurencyjnych wobec PiS komitetów. Jak zatem wyłowiono Panią Banaś? Nie była znana na prawicy (nie udzielała się społecznie), a na stanowisko szefa ARiMR w Złotowie nie było konkursu! Czy zatem w 2016 roku przeprowadzone były jakieś konsultacje ze wszystkimi nauczycielami z powiatu złotowskiego w sprawie objęcia funkcji kierownika ARiMR w Złotowie? Pytanie jest istotne. Negatywna odpowiedź (również jej brak) oznacza bowiem, że słowo "koterie" bliskie jest nie tylko konkurentom "Dobrej Zmiany".
Czy chodzi o manipulację
Czy chodzi o manipulację 11.10.2019, 20:38
Prosze podać konkretnie kiedy rodzina Pani Banaś kandydowała przeciw PIS - niech Pan to napisze ???? Czekamy
Wyborca PiS do P.T
Wyborca PiS do P.T 10.10.2019, 17:16
Czy pan nie wie co to obraza a może wie pan co to stalking.
Musi pan wiedzieć że ci których pan się boi też pozbywają i oczerniają ludzi którzy jeździli do Warszawy i brali czynny udział w prawicowej działalności i prawicowych świętach. Co z tego skoro nie zgadzają się na poparcie i gloryfikowanie rejestrowanych TW, ORMO, KO czy SBków którzy są obdarowywani przez prawicowo podobnych działaczy.
Może pan zajmie się tymi odpowiedzialnymi patologi politycznej i ich ofiarami.
Musi pan wiedzieć że nasze narcystyczna prawica = docenieniem rejestrowanych a wszystko zależy od tego jak oni wysoko są postawieni.
Dlatego nie bądź pan śmieszny, wstydu sobie oszczędź.
Ps
Pan też nie wszystkim jest znany a kąsa i nic z tego nie wynika.
OdebrałoNamRozum
OdebrałoNamRozum 10.10.2019, 13:34
Piotrze, obrońco pedofilii w kościele, idź chłopie do tej babeczki do domu, zapukaj do drzwi i zapytaj, a nie tutaj jakąś prywatną krucjatę uskuteczniasz
Polak Patriota
Polak Patriota 10.10.2019, 09:51
Szanowni Państwo! Wszyscy! Podajmy sobie ręce. To na kogo zagłosujemy niech wynika z twardych danych a nie z naszych sentymentów. Ja sprawdziłem takie dane i już wiem na kogo głosować: Deficyt budżetowy za rządów PO i PSL przez wiele lat przekraczał próg bezpieczeństwa 3% PKB osiągając w roku 2010 rekordowy poziom 7,3% Rząd Donalda Tuska musiał ratować się między innymi zabraniem pieniędzy z OFE, podniesieniem podatku VAT oraz zamrożeniem płac w budżetówce co i tak niewiele dało. Za rządów PIS Mateusza Morawieckiego za rok 2017 deficyt budżetowy wyniósł 1 % a za 2018 deficyt budżetowy wyniósł 0,4 % mimo 500+ i jest wielokrotnie niższy niż za rządów Platformy Obywatelskiej. W roku 2020 deficytu budżetowego nie będzie wogóle co jest ewenementem w historii Polski
AXCVJLBJKHJHGFD
AXCVJLBJKHJHGFD 10.10.2019, 15:14
Czy deficytu nie będzie, to się jeszcze okaże. Nawet, jeśli nie będzie, to nie dlatego, że mamy cud gospodarczy, tylko dlatego, że m.in. moje oszczędności w OFE zostanie okradzione z tego, czego wcześniej nie zdążyła ukraść Platforma.
licznik
licznik 10.10.2019, 12:48
To żadne twarde dane, to tylko kreatywna księgowość.
pis
pis 10.10.2019, 09:22
https://niezalezna.pl/291974-p…
APIS
APIS 10.10.2019, 00:46
Wielkie wydarzenie i docenienie miasta i mieszkańców Złotowa. Tego u nas nie było przez 30 lat od odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Historia miasta została wzbogacona o wielkie wydarzenie.
Podczas spotkania można było poczuć że Pan Prezydent RP Andrzej Duda mówi do swoich za co otrzymał ogromne brawa.
Ta wizyta u nas dobrze wróży na przyszłość która po wyborach może być przełomowa i dla naszego rejonu. Ważne jest aby to co Pan Prezydent mówił dotarło do serc naszych włodarzy którzy od tej pory będą starali się przekonać wybranych przez nas radnych do zakopania wojennego toporu by wreszcie zaczeli wdrażać programy rządowe także u nas, wzorem ściany wschodniej i innych regionów w Polsce.
Ci którzy przybyli na spotkanie z Prezydentem są pewni że zgoda na programy rządowe przyczyni się do rozwoju naszego miasta, gminy i powiatu nie tylko pod względem zielonej ekologi.
My mieszkańcy tak jak mówił Prezydent potrzebujemy aby nasza mała lokalna ojczyzna była otwarta na ludzi, życzliwa dla mieszkańców w której rodzina i jej rozwój to podstawa dla tych co rządzą. Ta wizyta powinna nas wiele nauczyć dlatego 23.10. 2019r idźmy masowo na wybory i wybierzmy Polskę jakiej oczekujemy.

podpis
podpis 10.10.2019, 18:39
PIS DA na wszystko
do podpis
do podpis 10.10.2019, 21:34
Piotr B opowiadał mi kiedyś że ***łeś ludzi w wojsku.
Korekta.
Korekta. 10.10.2019, 08:10
Przepraszam za błąd.
13. 10. 2019r.
Niedziela, idźmy na wybory.
Zresztą każdy Polak wie.
JA
JA 09.10.2019, 23:16
Taniec kucany radnego Muzioła - REWELACJA! A tak to wiocha, mości panowie. Mieszkańcy okolicznych wsi licznie przybyli, złotowiaków niewielu, chyba że służbowo. I po co to wszystko? Ciemny lud już to kupił, szkoda kasy...
Gość
Gość 09.10.2019, 22:51
Dziękujemy Panie Prezydencie .Frekwencja dopisała.Złotow stanął na wysokości zadania. Powoli zaczyna się coś zmieniać.
G
G 10.10.2019, 10:44
Zlotowa tam nie bylo. Tylko garstka ludzi z okolicznych wiosek.
ada
ada 09.10.2019, 22:26
gdyby nie chór i młodzież to blado wypadłaby frekwencja
Złotowiak
Złotowiak 09.10.2019, 20:56
Brawo panie prezydencie ,dziękujemy dotrzymał pan słowa .

Pozostałe