Prezentacja kandydatów PIS

  • 07.10.2019, 09:53 (aktualizacja 07.10.2019, 09:56)
  • iej
Prezentacja kandydatów PIS
W miniony piątek w sali Cechu Rzemiosł Różnych w Złotowie miała miejsce prezentacja kandydatów Prawa i Sprawiedliwość w wyborach do Sejmu i Senatu.

Spotkanie organizował pełnomocnik PIS na powiat złotowski Wiesław Fidurski, z upoważnienia posła Marcina Porzucka, który w Złotowie ma swoje biuro poselskie. Na spotkanie, które odbyło się przy bardzo dobrej frekwencji, przybyło 6. kandydatów: Jolanta Turczynowicz-Kieryłło startująca do Senatu, Marcin Porzucek, Krzysztof Czarnecki (prezes PIS okręg Piła), Dorota Banaś, Józef Felcyn oraz Wiesław Pietruczuk.

Spotkanie trwało prawie 3 godziny i padło wiele pytań oraz apeli. Szczególny aplauz wzbudził apel Wojciecha Musiała do przedstawicieli PIS, aby reagowali zdecydowanie na obrażanie wartości i uczuć Polaków. Jak podsumowała to kandydatka na senatora Jolanta Turczynowicz-Kieryłło: "Kolejne spotkanie w Złotowie - wzruszające, ciepłe ale i konkretne rozmowy o problemach w sądownictwie, przepisach dotyczących leków i suplementów oraz lojalności wobec wyborców już po wyborach. Zapisałam wszystkie sprawy. Będziemy systematycznie się nimi zajmować. Na gościnną Ziemię Złotowską zawsze wracam chętnie jak do domu.”

W najbliższy poniedziałek kolejne spotkania organizowane przez posła Marcina Porzucka, tym razem w Jastrowiu i Okonku.

(red)

Foto (red. i FB Jolanty Turczynowicz-Kieryłło)

iej

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wybory 13.10. 2019
Wybory 13.10. 2019 11.10.2019, 17:34
W RP wystarczy 100 posłów i 16 senatorów . To uzdrowi sytuację polityczną i ograniczy wydatki na diety POSELSKIE i SENATORSKIE .
PT do dzieła
PT do dzieła 11.10.2019, 15:14
Panie Piotrze Tomasz już w niedzielę wieczorem będziesz pan mógł pytać, jak to się stało że pani Dorota Banaś kandydatka Prawa i Sprawiedliwosci dostała się do Sejmu RP bo w to że będzie tam pani Marta Kubiak też kandydatka Prawa i Sprawiedliwosci to chyba pan nie wątpi.
Jeszcze dzisiaj do godz. 24 może pan prowadzić kampanię poparcia dla kandydatek PiS,. Im więcej wyborców pozna pana opinię na temat kandydatek PiS tym więcej z nich nie będzie miało wątpliwości na kogo zagłosować.
Panie Piotrze dokończ pan swoje dzieło dla dobra prawicy, Zjednoczonej Prawicy.

Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 09.10.2019, 15:49
W jaki sposób pani Dorota Banaś (lista PiS) otrzymała w 2016 roku stanowisko szefa Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa w Złotowie? Pani Banaś (jak głosi jej ulotka) pracowała wcześniej jako nauczycielka. Nie była zaangażowana w działania prawicy w powiecie złotowskim. Jej rodzina, zainteresowanych odsyłam do stron PKW, wielokrotnie startowała z konkurencyjnych wobec PiS komitetów. Jak zatem wyłowiono Panią Banaś? Nie było przecież konkursu! Czy w 2016 roku były jakieś konsultacje ze wszystkimi nauczycielami z powiatu złotowskiego w sprawie objęcia funkcji szefa ARiMR w Złotowie?
normal
normal 11.10.2019, 15:00
Mało masz karierowiczów w Pisie i nie tylko?
Do Pana Piotra Tomasza
Do Pana Piotra Tomasza 10.10.2019, 09:28
Co to wogóle za pytania. Niech pan odpowie,
- jaką partię pan popiera
- czy był pan zaangażowany w działania prawicy w naszym powiecie
- czy ktoś lub coś blokuje panu drogę awansu społecznego
- dzięki jakim układom pierwszy raz został pan radnym
- kto wg pana blokuje dekomunizację na naszym terenie
- kto w naszym powiecie odpowiada za umacnianie komunizmu
- czy uważa pan że wszyscy byli członkowie PZPR to źli ludzie
- jeśli tak to z jakiego powodu pan tak uważa
- czy zna pan aktualnie działających działaczy prawicy którzy na codzień wzmacniają postkomunę jeśli tak niech pan ich poda
- czy zna pan jakąkolwiek osobę do której nie miał by pan pretensji
I najważniejsze
- czy jeżeli uzyska pan odpowiedzi na zadane pytania kandydatce PiS to społeczność Krajenki i powiatu znajdzie się w innej Polsce
- czy zagłosuje pan na kandydata/kę PiS.
Czekam na odpowiedź.
Przecież mówienie o tym głośno nie może być sprawą tajną a tym samym wstydliwą tym bardziej że często pisze pan o odwadze.
Pozdrawiam
Pozdrawiam 09.10.2019, 17:01
Panie Tomasz być prawicowcem i prawym niby to samo a jednak robi wielką różnicę.
Sam pan na własnej skórze przekonuje się co to znaczy. Niech ktoś tylko prawicowemu działaczowi powie że współpraca na każdej społecznej płaszczyźnie z rejestrowanymi KO, TW, ORMO ESbekami i Komunistami to czyn nieprawy i wbrew ideologi prawicy to spotka się z falą nienawiści i zemsty z jego strony. A przecież pławienie się w towarzystwie osób rejestrowanych to zdrada naszych ideałów. Jeżeli jeszcze taki działacz prawicy mówi że przy współpracy z nimi może zaoszczędzić wydatki finansowe to już gorzej być nie może.
Panie Tomasz bycie prawicowcem i człowiekiem prawym to dzisiaj bardzo trudna rzecz, są tacy którzy uważają że większe do tego prawo mają bogaci i byli kapusie na stanowiskach.
Trudno się z tym pogodzić ale cóż widać zarówno przewrotność Wałęsy jak i naszych prawicowych działaczy nie zna granic.

podpis
podpis 11.10.2019, 17:34
Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.
HWDPO
HWDPO 09.10.2019, 15:05
Lider PO zatroskany o emerytury ubeków !!schetyna stoi razem z barbrzyncami esbeckimi w tym samym szergu , rodziny którrm zamordowali esbecy dzieci, matki i ojcow powinni napluć PO mafii w twarz.
Gosc
Gosc 08.10.2019, 20:06
Proponuję tym którzy wygrają wybory i będą mieli większość w parlamencie żeby:

1. urealnić obroty wszystkich lekarzy ze sfery prywatnej tzn. żeby od każdego wystawionego paragonu od dentysty lub ginekologa państwo na koniec roku oddało nam wyborcom 10-15%. Dotychczas tak się nie dzieje. Lepiej było wsadzić taksówkarzom kasy fiskalne jakby ci robili Bóg wie jakie obroty.
2. zlikwidować wszystkie przywileje i w końcu powiedzieć prawdę Polakom że należy zreformować finanse publiczne. Skończyć z przywilejami emerytalnymi służb mundurowych. Za ich wcześniejsze emerytury płacą wszyscy pozostali. Tak nie może być.
3. dać nam Polakom kwotę wolną od podatku rzędu 40 - 50 tys. zł. To ludzie w tym kraju przedsiębiorczy mają się nie dorabiać i rozwijać ten kraj a nie rozdawnictwo.
4.postawić w końcu na gospodarkę prywatną wprowadzając dla całego sektora prywatnego i ich pracowników możliwość przechodzenia na wcześniejsze emerytury po 25 latach. A nie jak to jest dotychczas że Ci którzy przez całe swoje życie zawodowe nie zapłacili ani złotówki podatku przechodzą szybciej i dostają 3 lub 4 krotnie więcej. To jest absurd cywilizowanej gospodarki.
5. wprowadzić dwie kadencje dla wszystkich kandydatów do sejmu i senatu. Jedną się uczą drugą pokazują czego się nauczyli. A potem dożywotni zakaz brania pieniędzy z sektora publicznego. Niech idą tworzyć miejsca pracy lub zasilają sektor prywatny. Skończmy z tymi samymi twarzami którzy od 30 lat skłócają Polaków.
Daniel
Daniel 09.10.2019, 07:21
Ja bym dodał jeszcze żeby wszyscy ubiegający się o fotel parlamentarzysty czy senatora dostawali najniższą krajową. Z prostego powodu wyszła by prawda komu zależy na kasie a kto już ma pieniądze i idzie coś jeszcze osiągnąć w życiu. Zapewne kandydatów było by o jakieś 80% mniej.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 08.10.2019, 20:15
Bardzo rozsądne propozycje!
Adw.
Adw. 08.10.2019, 21:07
Nie do końca rozsądne bo to długi koncert życzeń a wystarczy powiedzieć: Reforma Finansów z likwidacją cholendarnych różnic płacowych, wszyscy płacą podatki, za wszystkie usługi dostajemy paragon, reforma sądownictwa przede wszystkim w oparciu o Konstytucję RP w której zapisano że wszyscy wobec prawa jesteśmy równi.
Edwin
Edwin 09.10.2019, 07:05
Podatków nie płacą wszyscy opłacani z budżetu państwa. Proszę to w końcu zrozumieć. Podatek nauczyciela wojskowego policjanta parlamentarzysty itp. opłaca cała gospodarka prywatna i ich pracownicy.
Do Edwin
Do Edwin 11.10.2019, 18:56
Zrozumieć tekst komentarza to też coś.
Przecież jak byk jest napisane jak powinno być a nie jak jest. Krótko i zwięźle prawda Adw.
do Adw
do Adw 09.10.2019, 06:54
Tak mówi prawo a jak jest to każdy wie wizyta u ginekologa laryngologa dentysty kosztuje 150-250 zł płacisz i nic nie dostajesz. Taka jest rzeczywistość pod parasolem tego państwa.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 08.10.2019, 22:33
Konstytucję? Dobry żart z tą równością w polskich sądach:) Common law daje na nią pewne szanse.
ZATEM
ZATEM 09.10.2019, 14:31
Panie Tomasz, tak z tą Konstytucją.
Stań pan przed sądem kiedy demonstrują blokujący reformy sądownictwa i zrób wszystko aby te konstytucję którą chwali się lewica z A. Kwaśniewskim na czele zmienić.
Podpisywać się, pisać o żartach można ale co to wszystko daje.
Zorganizuj pan więc poparcia dla reformy sądownictwa to i ja tam przyjdę. Tylko niech pan nie odpowiada że ja też to mogę zrobić.
Ja i wielu z nas nie mogą gdyż nie mamy takiego przebicia organizacyjnego jak pan o czym niejednokrotnie pan grzmi.
A tak po prawdzie to Konstytucja nie mówi o równosci praw w sądzie lecz o równości ludzi wobec prawa.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 08.10.2019, 13:07
Wracam do pytań do pani Doroty Banaś z PiS. Grzecznie pytam i proszę o odpowiedź. 1. W jaki sposób otrzymała Pani stanowisko w złotowskim oddziale Agencji Rolnej? Nie było konkursu. Proszę podpowiedzieć aplikującym do kierowniczych stanowisk 2. Dlaczego dopiero po wygranych przez PiS wyborach wstąpiła Pani do tej partii? Dlaczego nie była Pani wcześniej nawet biernym uczestnikiem uroczystości patriotycznych i historycznych organizowanych w regionie m.in. przez Klub Gazety Polskiej 3. Dlaczego członkowie Pani rodziny startowali wcześniej z konkurencyjnych wobec PiS list wyborczych (m.in. z ikonami lewicy, panami Godlewskim i Jasiłkiem)? Co wydarzyło się po wygranych przez PiS wyborach, że Państwo zmienili zdanie i dziś jesteście kojarzeni z partią Kaczyńskiego? 4. Czy działała Pani do tej pory społecznie w stowarzyszeniach na terenie Krajenki? Jakie to były organizacje i co mają na koncie? Nie słyszałem, stąd pytam. Oczywiście rozumiem, że małe dzieci pochłaniają. Jak zatem znajdzie Pani czas na absorbującą pracę poselską skoro z pracy społecznej na terenie Krajenki Pani dotąd nie zasłynęła 5. Czy Pani wraz z kuzynem jesteście asysentami poseł Kubiak z PiS? 6. Pani ojciec był prominentnym działaczem PZPR w Krajence. Chodzi o czas stanu wojennego, zabójstwa ks. Popiełuszko. Czy uważa Pani, że jego wybór był haniebny? 7. Dlaczego składała Pani kwiaty pod pomnikiem z napisem "radzieckim", a nie widziałem Pani na uroczystościach na cześć Żołnierzy Wyklętych? 8.Czy Pani teść figuruje w inwentarzu IPN? 10. Dlaczego nikt z Pani rodziny nie był członkiem Honorowego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego? Kogo popieraliście w tym okresie? Czy moralne jest zatem wykprzystywanie wizerunku Prezesa w Pani materiałach wyborczych? 10. W internecie zaobserwowałem w ostatnim czasie hejt pod moim adresem. Anonimowy rzecz jasna. Czy posiada Pani wiedzę kim mogą być nadawcy?
Złotów wolny od tęczowych terrorystów
Złotów wolny od tęczowych terrorystów 08.10.2019, 11:41
Donos Bigos Ochlapus Wałęsa Komorowski Kwaśniewski popierają POKO
Wyborca
Wyborca 08.10.2019, 09:28
Każdy głosuje zgodnie ze swoim przekonaniem i też jest normalnym człowiekiem. 💭
My Naród
My Naród 08.10.2019, 07:45
Normalny mieszkaniec Złotowa głosuje na PIS .
Wyborca
Wyborca 08.10.2019, 10:21
Czy zastanawiasz na co piszesz człowieku. Żal mi ciebie , żal!!!
Idźmy do wyborów
Idźmy do wyborów 08.10.2019, 09:29
My Naród.
Nie obrażaj ludzi.
Każdy ma prawo głosu i decyduje za siebie sam nie z nadania.
- Te wybory są tak bardzo ważne.
- Te wybory są tak bardzo ważne. 07.10.2019, 23:50
Panie Piotrze, przecież w naszym powiecie a szczególnie Złotowie III RP Trwa i trwa.
Zamiast gnębić pytaniami Panią Banaś niech Pan lepiej odpowie na pytanie, kto za to odpowiada.
Jak pan chce walczyć z przytłaczającym nas Komunizmem przytaczając KO CEZAR z Okonka jak po sąsiedzku SB, TW, ORMO to autorytety nie do przebicia a jest ich masa. Tak tak Panie Piotrze tak mówią ludzie dlatego w wyborach zagłosują na godnego kandydata Prawa i Sprawiedliwosci mając nadzieję na znaczącą zmianę i u nas.
Dlatego -
ob.
ob. 07.10.2019, 23:10
Strach się bać! Tak myślą, mówią, piszą, tak traktują innych ludzie PRAWICY !? Jedyna reakcja na tę "dyskusję" - brrrrr i uciekać jak najdalej!
sas
sas 08.10.2019, 11:45
ob . proponuję uciekać do Berlina . Przecież oni was opłacają dojczeojro sprzedawczyki !!
Mitek
Mitek 07.10.2019, 22:38
Panie Piotrze nie odpowiedział Pan czy pisał Pan felietony dla gazety którą zarządzał wg Pan "Towarzysz" Noska?
Wyborczyni
Wyborczyni 07.10.2019, 22:22
Panie P.T. to że zadaje pan pytania nic złego ale to że za jednym zamachem atakuje pan panią Banaś i panią poseł Kubiak delikatnie mówiąc jest niezrozumiałe.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 07.10.2019, 22:16
Dlaczego Pan kłamie i nie podpisał się kolejny raz z nazwiska? Brak odwagi? Proszę zapytać Andrzeja Kisiela (ówczesny pełnomocnik PiS o wspomniane rozmowy)... I na koniec dnia wracam do pytań do Doroty Banaś z PiS: W jaki sposób otrzymała Pani stanowisko w złotowskim oddziale Agencji Rolnej? Nie było konkursu. Proszę podpowiedzieć aplikującym do kierowniczych stanowisk 2. Dlaczego dopiero po wygranych przez PiS wyborach wstąpiła Pani do tej partii? Dlaczego nie była Pani wcześniej nawet biernym uczestnikiem uroczystości patriotycznych i historycznych organizowanych w regionie m.in. przez Klub Gazety Polskiej 3. Dlaczego członkowie Pani rodziny startowali wcześniej z konkurencyjnych wobec PiS list wyborczych (m.in. z ikonami lewicy, panami Godlewskim i Jasiłkiem) 4. Czy działała Pani do tej pory społecznie w stowarzyszeniach na terenie Krajenki? Jakie to były organizacje i co mają na koncie? Nie słyszałem, stąd pytam. Oczywiście rozumiem, że małe dzieci pochłaniają. Jak zatem znajdzie Pani czas na absorbującą pracę poselską skoro z pracy społecznej na terenie Krajenki Pani dotąd nie zasłynęła 5. Czy Pani wraz z kuzynem jesteście asysentami poseł Kubiak z PiS? 6. Pani ojciec był prominentnym działaczem PZPR w Krajence. Chodzi o czas stanu wojennego, zabójstwa ks. Popiełuszko. Czy uważa Pani, że jego wybór był haniebny? 7. Dlaczego składała Pani kwiaty pod pomnikiem z napisem "radzieckim", a nie widziałem Pani na uroczystościach na cześć Żołnierzy Wyklętych? 8.Czy Pani teść figuruje w inwentarzu IPN? 10. Dlaczego nikt z Pani rodziny nie był członkiem Honorowego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego? Kogo popieraliście w tym okresie? 10. W internecie zaobserwowałem w ostatnim czasie hejt pod moim adresem. Anonimowy rzecz jasna. Czy posiada Pani wiedzę kim mogą być nadawcy? Dodam, że w trakcie wyborów nie angażuje się zbyt mocno. Moje wpisy dotyczą w 99% Pani osoby.
Mirek
Mirek 07.10.2019, 22:23
Pan Andrzej Kisiel nie decydował o blokowaniu list w 2006 r. Dlaczego chce Pan odpowiedzialność za swoje wybory oskarżać inne niewinne osoby. Startował Pan w bloku wyborczym wspólnie z ojcem Pani Banaś. Takie są fakty i tyle. Każdy może to sprawdzić na stronie internetowej PKW. Z faktami się nie dyskutuje.
Andrzej Kisiel
Andrzej Kisiel 09.10.2019, 21:48
Nie zaglądałem na pzl24 od wielu miesięcy i dopiero dziś przeczytałem komentarze, w których pojawia się moje nazwisko. Informuję komentujacych, że o zblokowankiu list PiSu z dwiema listami, których pełnomocnikiem był Robert Mecha, zdecydował Robert i oczywiście ja jako pelnomocnik PiSu. Pozwoliło to uzyskać jeden mandat więcej dla listy PiSu do powiatu dla Piotra Tomasza.
Norma
Norma 10.10.2019, 00:13
No cóż ci co komuś coś zawdzięczają i na radnych się dostaja, zawsze od nich się odwracają.
Dotyczy to radnych miejskich i powiatowych nie tylko z Krajenki jak i Złotowa.
Mitek
Mitek 07.10.2019, 21:29
Szok. Czy Pan Tomasz pisał felietony dla Panoramy Złotowskiej???
Władek
Władek 07.10.2019, 20:51
Panie Piotrze jest Pan jak Pan Wałęsa. Tylko Pan Wałęsa jest już ponad 70 letnim mężczyzną, a Pan jest "lekko" po czterdziestce... Nawet nie chcę sobie wyobrażać co Pan będzie "mówił" po siedemdziesiątce...
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 07.10.2019, 18:52
Burmistrz Okonka? Czy przypakiem nie figuruje w IPN jako KO Cezar. A inni Pana koledzy? PZPR, ORMO:) Cieniutkie to napuszczanie na Proboszcza. Polecam listę lektorów PZPR z terenu Krajenki. Polecam szczególnie jeden z wykładów zatytułowany "walka z klerykalizacją". Lektor jeszcze żyje... Dlaczego Pan nie podpisał się kolejny raz z nazwiska. Brak odwagi? A może cała rodzina ma ten syndrom i pluje tylko anonimowo? Pytam Kandydatkę Dorotę Banaś z PiS: W jaki sposób otrzymała Pani stanowisko w złotowskim oddziale Agencji Rolnej? Nie było konkursu. Proszę podpowiedzieć aplikującym do kierowniczych stanowisk 2. Dlaczego dopiero po wygranych przez PiS wyborach wstąpiła Pani do tej partii? Dlaczego nie była Pani wcześniej nawet biernym uczestnikiem uroczystości patriotycznych i historycznych organizowanych w regionie m.in. przez Klub Gazety Polskiej 3. Dlaczego członkowie Pani rodziny startowali wcześniej z konkurencyjnych wobec PiS list wyborczych (m.in. z ikonami lewicy, panami Godlewskim i Jasiłkiem) 4. Czy działała Pani do tej pory społecznie w stowarzyszeniach na terenie Krajenki? Jakie to były organizacje i co mają na koncie? Nie słyszałem, stąd pytam. Oczywiście rozumiem, że małe dzieci pochłaniają. Jak zatem znajdzie Pani czas na absorbującą pracę poselską skoro z pracy społecznej na terenie Krajenki Pani dotąd nie zasłynęła 5. Czy Pani wraz z kuzynem jesteście asysentami poseł Kubiak z PiS? 6. Pani ojciec był prominentnym działaczem PZPR w Krajence. Chodzi o czas stanu wojennego, zabójstwa ks. Popiełuszko. Czy uważa Pani, że jego wybór był haniebny? 7. Dlaczego składała Pani kwiaty pod pomnikiem z napisem "radzieckim", a nie widziałem Pani na uroczystościach na cześć Żołnierzy Wyklętych? 8.Czy Pani teść figuruje w inwentarzu IPN? 10. Dlaczego nikt z Pani rodziny nie był członkiem Honorowego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego? Kogo popieraliście w tym okresie? 10. W internecie zaobserwowałem w ostatnim czasie hejt pod moim adresem. Anonimowy rzecz jasna. Czy posiada Pani wiedzę kim mogą być nadawcy? Dodam, że w trakcie wyborów nie angażuje się zbyt mocno. Moje wpisy dotyczą w 99% Pani osoby.
Kolega
Kolega 07.10.2019, 19:11
Burmistrz Okonka jest uczciwym człowiekiem. Myślę, że Pan też.
Kolega
Kolega 07.10.2019, 19:14
Pan Kitowski, Wojtuń i Fidurski też są uczciwymi ludźmi.
Kolega
Kolega 07.10.2019, 19:15
Musi być Pan optymistą. Musi się Pan więcej uśmiechać.
Kolega
Kolega 07.10.2019, 17:38
Pan Piotr ocenia zawsze negatywnie różnych ludzi. Najpierw pisał o Radnych Panu Kitowskim i Wojtuniu, księdza proboszcza też krytykował, Pana burmistrza Okonka, później Pana Fidurskiego itd... Teraz jest Pani Banaś. Za jakiś czas napisze o Kowalskim, Nowaku i innych. Pisze o tych ludziach dlatego, że zazdrości im dorobku życiowego i zawodowego. To uczciwi ludzie. Panie Piotrze niech Pan napisze o swoich dokonaniach. Pan jest napewno dobrym człowiekiem. Niech się Pan chociaż uśmiechnie. Pan ciągle wszędzie widzi spisek i zdradę, dlatego nikt nie będzie Pana traktował poważnie.
Tak jest.
Tak jest. 08.10.2019, 15:47
Ta uczciwość spośród wymienionych niejednym parzy jak ogień.
A co do zdrady to za kasę i uznanie wszędzie jest powszechna.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 07.10.2019, 20:57
"Polecam" teksty Jana Rema ( Jerzy Urban) "Seanse nienawiści". Przywiózł je 16 listopada 1984 roku do Krajenki towarzysz Noska. Na ich postawie aktywiści/lektorzy PZPR w Krajence "wykładali" słuchaczom w całej gminie , jaki to ten ks. Popiełuszko był niedobry. W zasadzie nie muszę przypominać o tym haniebnym tekście. Po zastosowanej metodzie manipulacji mogę wnioskować, że Pan doskonale go zna. Czyżby zachowało się na strychu?
Niemożliwe?
Niemożliwe? 07.10.2019, 21:03
Panie Piotrze. Pan pisał felietony dla Pana Noski w Tygodniku Nowym (Panorama Złotowska). Ile dostał Pan za to "srebrników"?
?
? 07.10.2019, 21:13
Czy nazwany przez Pana "Towarzysz" Noska był szefem gazety dla której Pan pisał? Czy to tylko zbieżność nazwisk?
Niemożliwe
Niemożliwe 07.10.2019, 21:09
Powoli sam się Pan demaskuje. Redaktor Noska, KPN (kolega z partii Sławomir Neumann), Partia Emerytów i Rencistów, co jeszcze, a jeszcze w 2006 r. kandydował Pan wspólnie w bloku wyborczym z ojcem krytykowanej Pani Banaś...
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 07.10.2019, 21:37
Nigdy nie startowałem z jednej listy z ojcem pani Banaś. Listy blokował pan Andrzej Kisiel z Jastrowia, bo było to korzystne dla niego i innych startujących członków PiS. Nie uczestniczyłem w tych rozmowach. Nie uczestniczyłem także w rozmowach, które znani działacze "prawicy" prowadzili z jednym z liderów lewicy w 2006 roku (w sprawie utworzenia koalicji w powiecie). W 2010 roku, w związku z istotnymi naruszeniami prawa w starostwie (m.in. na podstawie ustaleń komisji rewizyjnej) sformułowałem wniosek o odwołanie starosty Jaskólskiego (SLD). Nikt z "prawicy" nie miał odwagi go podpisać. Taką "prawicę" mamy w powiecie złotowskim. Córka sekretarza PZPR na listach PiS tylko to potwierdza.
Patriota
Patriota 07.10.2019, 21:46
Startował Pan w bloku wyborczym z ojcem Pani Banaś. Takie są fakty. Jakie rozmowy? Startował Pan z KPN, Partii Emerytów i Rencistów, z działaczami PSL, z PiS też... Startował Pan w wyborach z bardzo wielu komitetów.
Patriota
Patriota 07.10.2019, 21:50
Dlaczego Pan oskarża za swoje wybory Pana Andrzeja Kisiela??? Pan tak zdecydował.
Patriota
Patriota 07.10.2019, 21:56
Andrzej Kisiel nie "blokował list".
Wyborca
Wyborca 07.10.2019, 17:05
Podziękowania dla Pana Wiesława Fidurskiego.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 07.10.2019, 13:50
jaki sposób otrzymała Pani stanowisko w złotowskim oddziale Agencji Rolnej? Nie było konkursu. Proszę podpowiedzieć aplikującym do kierowniczych stanowisk 2. Dlaczego dopiero po wygranych przez PiS wyborach wstąpiła Pani do tej partii? Dlaczego nie była Pani wcześniej nawet biernym uczestnikiem uroczystości patriotycznych i historycznych organizowanych w regionie m.in. przez Klub Gazety Polskiej 3. Dlaczego członkowie Pani rodziny startowali wcześniej z konkurencyjnych wobec PiS list wyborczych (m.in. z ikonami lewicy, panami Godlewskim i Jasiłkiem) 4. Czy działała Pani do tej pory społecznie w stowarzyszeniach na terenie Krajenki? Jakie to były organizacje i co mają na koncie? Nie słyszałem, stąd pytam. Oczywiście rozumiem, że małe dzieci pochłaniają. Jak zatem znajdzie Pani czas na absorbującą pracę poselską skoro z pracy społecznej na terenie Krajenki Pani dotąd nie zasłynęła 5. Czy Pani wraz z kuzynem jesteście asysentami poseł Kubiak z PiS? 6. Pani ojciec był prominentnym działaczem PZPR w Krajence. Chodzi o czas stanu wojennego, zabójstwa ks. Popiełuszko. Czy uważa Pani, że jego wybór był haniebny? 7. Dlaczego składała Pani kwiaty pod pomnikiem z napisem "radzieckim", a nie widziałem Pani na uroczystościach na cześć Żołnierzy Wyklętych? 8.Czy Pani teść figuruje w inwentarzu IPN? 10. Dlaczego nikt z Pani rodziny nie był członkiem Honorowego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego? Kogo popieraliście w tym okresie? 10. W internecie zaobserwowałem w ostatnim czasie hejt pod moim adresem. Anonimowy rzecz jasna. Czy posiada Pani wiedzę kim mogą być nadawcy? Dodam, że w trakcie wyborów nie angażuje się zbyt mocno. Moje wpisy dotyczą w 99% Pani
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 07.10.2019, 15:08
pytania kieruję do Pani Banaś (PiS poz.6)
Już za tydzień.
Już za tydzień. 07.10.2019, 15:04
A co pan od niej chce.
Konkretnie
O jakim hejcie pan pisze to że ktoś broni decyzji PiS w sprawie kandydowania do parlamentu to hejt. To co pan uprawia to nie hejt, tak to hejt nienawiśc. Czy tylko pan może wyrażać swój poglad.
Przecież na tej sali przy prezentacji obecni byli osobiście zarejestrowani w IPN.
Czy pan tego nie dostrzega.
Niech się pan weźmie za nich to reszta pana problemu sama zniknie.
To chichot historia że rejestrowani uważają się za prawicę. Kto im dał do tego prawo nie wie pan czy ciągle udaje że nie wie dzięki komu tak się dzieje.
To oni niszczą ludzi nie pani D. Banaś. .
Niech pan przetrze oczy to 99% mgły zniknie, wybory to potwierdzą.

Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 07.10.2019, 16:31
Drogi Panie. Zadałem pytania kandydującej osobie. To nie hejt. Proszę bez takich wycieczek. Pani Banaś boi się udzielić odpowiedzi. To pokazuje w jaki sposób traktuje wyborców. Będę pytał do samych wyborów.
Powodzenia.
Powodzenia. 07.10.2019, 17:12
Pan też panie Piotrze boi się prawdy o którą inni mogli by zapytać także pana.
Dlaczego te pytania nie zada pan kandydatce u siebie na miejscu. Pan sabotuje jedną kandydatkę o wiadomym życiorysie rodzinnym ale musi pan wiedzieć że są gorsi którzy przez ostatnie cztery lata stając u boku Komunistow w poprzek swoich wyborców napewno nie zasłużyli sobie na ponowny wybór. Ich kandydowanie może być o wiele groźniejsze dla wyborców PiS w naszym terenie niż kandydatura Pani Banaś o ile wejdą do parlamentu.
No cóż jest kampania w której wielu mogłoby zadawać trudne pytania poszczególnym kandydatom jednak tego nie czynią. Mając na uwadze dobro wszystkich Polaków w dniu 13.10.2019r zagłosują wg własnego uznania na rzeczywiście prawego kandydata Prawa i Sprawiedliwości.
Obojętnie o co będzie pan pytał dalej w pana wycieczce i tak zwycięży Polska dla Polaków o których zapomniano.

Pracownik fizyczny
Pracownik fizyczny 07.10.2019, 17:00
Ja się dziwię, że Pan Tomasz siedzi tylko przy komputerze. Normalnie ludzie pracują, uczą się a Pan gdzie pracuje??? Dzięki Panu Tomaszowi zainteresowałem się działalnością Pani Banaś i jestem pod wrażeniem. Czytałem jej ulotkę. Oczywiście każda ulotka jest autoreklamą. Ale zdjęcie z Prezesem Kaczyńskim robi wrażenie. I poparcie tylu parlamentarzystów świadczy, że ta Pani dostanie mój głos.

Pozostałe