Sparta Złotów - Lechia Kostrzyn 3:1

• 04.10.2019, 23:48 (aktualizacja 07.10.2019, 01:01)
  • iej
Mecz V ligi rozgrywany na Stadionie Miejskim w Złotowie, 5 października 2019 od godz. 11.00

Zapraszamy na stadion, będziemy także na bieżąco podawać wydarzenia na boisku

Sparta Złotów - Lechia Kostrzyn 3:1 (2:1)

Sparta: Czapla - Pająk, Zieliński, Wojciechowski, Wiśniewski, Turkowiak (Bindek), Golla (Rosenthal), Pinkowski, Brożek, Fertikowski (Masion), Smoliński, trener Tomasz Mi3edziński

I połowa:

2 min gol dla Lechii 0:1

37 min gol dla Sparty - Łukasz Golla (gol zdobyty plecami)

45 min gol dla Sparty Karol Smoliński 2:1 (ładny strzał z daleka)

II połowa:

85 min gol dla Sparty Łukasz Golla 3:1

Koniec meczu

Mecz wygrany przez Spartę w pełni zasłużenie. Trzeba przyznać, że rywale pozostawili po sobie dobre wrażenie, ich gra odbiegała od ostatniego miejsca w tabeli. Kostrzynianie zaskoczyli Spartę golem już w drugiej minucie, z czasem jednak ustąpili pola gospodarzom. Gola na wyrównanie pod koniec pierwszej połowy zdobył Łukasz Golla, piłka odbiła mu się od pleców i wpadła do siatki. Na 2:1 pięknym strzałem z daleka popisał się Karol Smoliński, kończąc pierwszą odsłonę meczu, z kolei gol na 3:1 to przytomne zachowanie w polu karnym Łukasza Golli. Dobry mecz rozegrał młody obrońca Sparty Mikołaj Pająk.