Noc Zawodowców 2019

  • 04.10.2019, 21:57 (aktualizacja 04.10.2019, 23:47)
  • iej
Noc Zawodowców 2019
Dzisiaj w Złotowie w Szkole Podstawowej nr 3 "Noc zawodowców" Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile, którego partnerami są: Urząd Miejski w Złotowie, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie, a także Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Złotowie

Wpis z profilu na FB CKZiU:

Podczas tego niezwykłego wydarzenia promowaliśmy zarówno szkoły mundurowe, jak i branżowe oraz techniczne kształcenie zawodowe. W ciekawy sposób przedstawiliśmy wybrane zawody będące w ofercie kształcenia CKZiU w Złotowie przy ul. Norwida 10. Uczniowie klas ósmych szkół podstawowych całego powiatu mogli zobaczyć na naszych stanowiskach interesujące urządzenia, makiety, pokazy, prezentacje i doświadczenia dedykowane poszczególnym zawodom, atrakcyjnym na rynku pracy. Ósmoklasiści mogli także wysłuchać ciekawych wykładów nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy służyli fachową wiedzą i merytorycznie odpowiadali na liczne pytania.
Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.

iej

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe