V liga:
Kolejka 9 - 5-6 października |
Sparta Złotów | 3-1 | 1922 Lechia Kostrzyn | 5 października, 11:00 |
Sparta Oborniki | 0-4 | Czarni Czerniejewo | 5 października, 15:00 |
Pogoń Łobżenica | 4-2 | Wełna Skoki | 5 października, 15:00 |
Płomień Połajewo | 5-1 | Zamek Gołańcz | 5 października, 15:00 |
Leśnik Margonin | 1-1 | Concordia Murowana Goślina | 5 października, 16:00 |
Iskra Szydłowo | 1-2 | Noteć Czarnków | 5 października, 13:00 |
Huragan Pobiedziska | 2-0 | GLKS Wysoka | 6 października, 15:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno | 0-0 | Sokół Pniewy | 5 października, 15:00 |
Klasa okręgowa:
Kolejka 9 - 5-6 października |
Stella Białośliwie | 4-1 | Fortuna Wieleń | 5 października, 15:00 |
Sokół Szamocin | 5-1 | Tarnovia Tarnówka | 5 października, 16:00 |
Sokół Damasławek | 1-1 | Unia Wapno | 6 października, 15:00 |
Polonia Chodzież | 6-0 | Iskra Wyszyny | 5 października, 16:00 |
Wenus Jędrzejewo | 1-2 | Zjednoczeni Kaczory | 5 października, 15:00 |
Korona Stróżewo | 5-0 | Kłos Budzyń | 6 października, 16:00 |
Orkan Śmiłowo | 8-1 | Orzeł Pęckowo | 5 października, 15:00 |
Noteć Rosko | 3-2 | Noteć Dziembowo | 5 października, 16:00 |
Klasa A:
Kolejka 8 - 5-6 października |
Włókniarz Okonek | 2-1 | Leśni Zawada | 5 października, 16:00 |
Sokół Kościerzyn Wielki | 1-2 | Iskra Krajenka | 6 października, 15:00 |
Iskra II Szydłowo | 3-3 | Derby Stara Łubianka | 6 października, 14:00 |
Polonia Jastrowie | 1-1 | Łobzonka Wyrzysk | 6 października, 13:00 |
KP Piła | 5-1 | Arto Trzcianka | 5 października, 13:00 |
Drawa Krzyż Wielkopolski | 7-2 | Błyskawica Nieżychowo | 5 października, 14:00 |
KS Leżenica | 1-2 | Gryf Zofiowo | 6 października, 12:00 |
Klasa B:
Kolejka 7 - 5-6 października |
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) | 2-2 | Noteć Miasteczko Krajeńskie | 6 października, 15:00 |
Piast Skic | 4-0 | Jedność Zakrzewo | 6 października, 13:00 |
Noteć II Dziembowo | 1-0 | Korona Dębno | 5 października, 16:00 |
ZKS Zelgniewo | 3-0 | Leśnik II Margonin | 5 października, 14:30 |
GTS Lipka | 4-1 | Iskra Bądecz | 6 października, 15:00 |
Zryw Sypniewo | 7-0 | Legion Krępsko | 5 października, 16:00 |
PZ LZS Złotów:
Kolejka VII - 06.10.2019, godz. 16.00
Iskra Czernice - WKS Sławianowo 1:3
Piast Głubczyn - Orzeł Stawnica 5:1
Krajan Podróżna - Płomień Radawnica 7:2
Huragan Nowa Święta - LZS Górzna 5:0
Unia Bartoszkowo - Piast Zalesie 1:2
Orzeł Scholastykowo - Naprzód St. Wiśniewka 0:1
Napisz komentarz
Komentarze