Wójt spotkał się z kombatantami

  • 03.10.2019, 11:43
  • iej
Wójt spotkał się z kombatantami
W Urzędzie Gminy w Lipce odbyło się spotkanie z kombatantami w związku z planowanym zakończeniem działalności Koła Kombatantów w Lipce.

W gabinecie wójta Przemysława Kurdzieko dyskutowano na temat organizacji uroczystego podsumowania działalności Koła, które odbędzie się 11 listopada 2019 roku podczas obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

W czasie spotkania można było usłyszeć piękne wspomnienia i wspaniałe historie z życia kombatantów.
Pan Tadeusz Korczak wręczył Wójtowi Gminy Lipka oraz Pani Barbarze Piekarskiej podziękowania za postawę społeczną wobec działalności Koła Gminnego Kombatantów.

W spotkaniu wzięli udział: Tadeusz Korczak - Prezes Rady Powiatowej Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Złotowie wraz z małżonką Reginą Korczak, Pani Barbara Piekarska – opiekun Koła Kombatantów w Lipce, Pani Leokadia Redzimska, Pani Janina Korniah, Wójt Gminy Lipka – Przemysław Kurdzieko, Dyrektor GOK w Lipce – Lech Wiśniewski.

UG Lipka

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe