Dla jastrowskiego WTZ!

  • 03.10.2019, 11:39
  • iej
Dla jastrowskiego WTZ!
W sobotę 28 września w restauracji Orzeł w Jastrowiu z inicjatywy Moniki i Janusza Klupś, środowiska motocyklowego oraz miłośników aktywnego spędzania czasu, odbyła się zabawa charytatywna.

 Tym razem jastrowscy przedsiębiorcy wyszli z inicjatywą wsparcia nie jednej potrzebującej osoby, a grupy dorosłych ludzi – uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jastrowiu.  Na ich apel odpowiedziało spore grono  jastrowianek i jastrowiaków, którzy w sobotni wieczór spotkali się, wiedząc, że cel wydarzenia jest szczytny, a uczestnicy WTZ to wyjątkowe, utalentowane i pracowite osoby, które warto wspierać. Oprócz symbolicznej cegiełki, którą wraz z zakupem biletu dołożył każdy uczestnik zabawy charytatywnej, odbyły się licytacje oryginalnych ozdób wykonanych w pracowniach jastrowskiego Warsztatu. Za niebagatelną kwotę prawie 3 tysięcy złotych łącznie, kierownik WTZ Agata Skoczek w towarzystwie Janusza Klupsia zlicytowała dwa anioły i drewnianą skrzynkę na klucze. Dużą popularnością wśród uczestników zabawy cieszyły się też inne przedmioty wykonane w WTZ, chętnie kupowane na miejscu. Kolejna, udana  inicjatywa lokalnych przedsiębiorców zakończyła się sukcesem, a do uczestników na ich potrzeby trafiła kwota 6.700 zł.    

Akcję wparł  dj Szumny, który zagrał zabawę charytatywnie.

UGiM Jastrowie, fot. Jarosław Sutkowski
iej

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe