Rozmowy w Spichlerzu

  • 01.10.2019, 17:52
  • iej
Rozmowy w Spichlerzu

Dzisiaj w złotowskim Spichlerzu miało miejsce spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych z wiceburmistrz Małgorzatą Chołodowska i inspektorem ds, współpracy z organizacjami pozarządowymi Magdaleną Wendą. Rozmawiano o planach na przyszły rok, nowych przepisach, jubileuszu miasta itd.

M. Chołodowska powiedziała, że od 7 października 2019 roku rozpocznie się organizacja pracy Złotowskiego Domu Kultury, gdzie nowo wybrana dyrektor Marta Lasota liczy na współpracę ze stowarzyszeniami, klubami itp. z terenu miasta.

Przedstawicielom organizacji zaproponowano korzystanie z zasobów Spichlerza, jego kilku pięter, w zamian za organizację imprez, eventów, zawodów na terenie miasta.

iej

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ob.
ob. 02.10.2019, 07:57
I co wymyśliły tęgie głowy 80+?

Pozostałe