Piotr Brewka odznaczony!

  • 30.09.2019, 17:16 (aktualizacja 30.09.2019, 21:43)
  • iej
Piotr Brewka odznaczony! Piotr Brewka z wicewojewodą Anną Niestrawską
Już po raz kolejny w tym roku w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu osoby zasłużone zostały honorowane odznaczeniami państwowymi. Odznaczenia nadane przez prezydenta RP na wniosek wojewody Zbigniewa Hoffmanna oraz medale przyznane przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego oraz ministra energii wręczyła wicewojewoda Aneta Niestrawska.

Zasłużeni Wielkopolanie uhonorowani zostali Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Krzyżem z Mieczami Orderu Krzyża Niepodległości, Krzyżami Zasługi, Medalami za Długoletnią Służbę, Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” oraz odznaką honorową „Za zasługi dla energetyki”.

W gronie odznaczonych znalazł się Piotr Brewka, na co dzień szef złotowskiego MOPSu. Pan Piotr otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi w uznaniu jego działalności na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci!

Gratulujemy!

iej, UWWW

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kolega z wojska
Kolega z wojska 02.10.2019, 17:51
Piotrze gratuluję.

Pozostałe