Egzamin pomyślnie zdany

  • 29.09.2019, 01:29 (aktualizacja 29.09.2019, 15:03)
  • iej
Egzamin pomyślnie zdany

Celem służby przygotowawczej jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie nowego urzędnika samorządowego do należytego wykonywania obowiązków służbowych, a także sprawdzenie jego przydatności do pracy. Kolejnym krokiem jest egzamin, w trakcie którego następuje weryfikacja zdobytej wiedzy. Magdalena Łojek i Karolina Ciepła poradziły sobie znakomicie – obie panie uzyskały ocenę pozytywną, przyszedł zatem czas na ślubowanie. W obecności Skarbnika Powiatu Grzegorza Piękosia i Sekretarz Powiatu Beaty Piechowskiej przyjął je dzisiaj Starosta Złotowski Ryszard Goławski.

Inspektor Magdalena Łojek i podinspektor Karolina Ciepła uroczyście ślubowały, że na zajmowanych stanowiskach będą służyć państwu polskiemu i wspólnocie samorządowej, a także przestrzegać porządku prawnego i wykonywać sumiennie powierzone im zadania. Obie urzędniczki pracują w Wydziale Finansowym.

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe