Kolejka 8 - 28-29 września |
1922 Lechia Kostrzyn | 0-0 | Huragan Pobiedziska | 28 września, 16:00 |
GLKS Wysoka | 0-5 | Iskra Szydłowo | 29 września, 15:00 |
Noteć Czarnków | 1-0 | Leśnik Margonin | 28 września, 15:00 |
Concordia Murowana Goślina | 2-0 | Sokół Pniewy | 28 września, 14:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno | 7-1 | Płomień Połajewo | 29 września, 15:00 |
Zamek Gołańcz | 2-2 | Pogoń Łobżenica | 28 września, 16:00 |
Wełna Skoki | 5-0 | Sparta Oborniki | 29 września, 15:00 |
Czarni Czerniejewo | 1-2 | Sparta Złotów | 27 września, 17:00 |
Klasa okręgowa:
Kolejka 8 - 28-29 września |
Fortuna Wieleń | 2-4 | Noteć Rosko | 29 września, 14:00 |
Noteć Dziembowo | 1-4 | Orkan Śmiłowo | 29 września, 14:00 |
Orzeł Pęckowo | 3-11 | Korona Stróżewo | 28 września, 16:00 |
Kłos Budzyń | 2-1 | Wenus Jędrzejewo | 28 września, 16:00 |
Zjednoczeni Kaczory | 0-3 | Polonia Chodzież | 29 września, 16:00 |
Iskra Wyszyny | 0-3 | Sokół Damasławek | 28 września, 16:00 |
Unia Wapno | 3-1 | Sokół Szamocin | 29 września, 16:00 |
Tarnovia Tarnówka | 7-1 | Stella Białośliwie | 28 września, 15:00 |
Klasa A:
Kolejka 7 - 28-29 września |
KS Leżenica | 7-1 | Włókniarz Okonek | 28 września, 11:00 |
Gryf Zofiowo | 0-6 | Drawa Krzyż Wielkopolski | 29 września, 14:00 |
Błyskawica Nieżychowo | 0-6 | KP Piła | 29 września, 16:00 |
Arto Trzcianka | 0-13 | Polonia Jastrowie | 28 września, 15:00 |
Łobzonka Wyrzysk | 2-0 | Iskra II Szydłowo | 29 września, 15:00 |
Derby Stara Łubianka | 3-2 | Sokół Kościerzyn Wielki | 28 września, 14:00 |
Iskra Krajenka | 4-0 | Leśni Zawada | 28 września, 16:00 |
Klasa B:
Kolejka 6 - 28-29 września |
Noteć Miasteczko Krajeńskie | 1-0 | Zryw Sypniewo | 29 września, 13:00 |
Legion Krępsko | 1-7 | GTS Lipka | 29 września, 14:00 |
Iskra Bądecz | 2-2 | ZKS Zelgniewo | 29 września, 14:00 |
Leśnik II Margonin | 4-0 | Noteć II Dziembowo | 29 września, 12:30 |
Korona Dębno | 2-5 | Piast Skic | 29 września, 15:00 |
Jedność Zakrzewo | 2-1 | Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) | 29 września, 14:00 |
PZ LZS Złotów
6. kolejka - 29.09.2019, godz. 16.00
Orzeł Stawnica - Iskra Czernice 0:2
WKS Sławianowo - Krajan Podróżna 6:2
LZS Górzna - Naprzód St. Wiśniewka
Unia Bartoszkowo - Orzeł Scholastykowo
Piast Zalesie - Piast Głubczyn
Płomień Radawnica - Huragan Nowa Święta
Napisz komentarz
Komentarze