Nowy skarbnik w Zakrzewie

  • 27.09.2019, 10:18 (aktualizacja 27.09.2019, 12:19)
  • iej
Nowy skarbnik w Zakrzewie
Podczas sesji Rady Gminy Zakrzewo, na wniosek wójta, na stanowisko skarbnika powołany został Damian Czajka, który w tej roli zastąpi Czesławę Wilk

Dotychczasowa pani skarbnik po 22 latach sprawowania tej funkcji zdecydowała o przejściu na emeryturę. Sesja ta była też niepowtarzalną okazja do złożenia serdecznych podziękowań za lata ciężkiej i odpowiedzialnej pracy jak i najlepszych życzeń w związku z zakończeniem kariery zawodowej dla pani Czesławy Wilk, która pracę na tym stanowisku rozpoczęła 1 października 1997 r. Nowy skarbnik, Damian Czajka, jest wieloletnim pracownikiem Referatu Finansowego Urzędu Gminy w Zakrzewie, gdzie zajmował się m.in. wymiarem podatków i opłat, zaś przez ostatnie miesiące był zastępcą skarbnika.

UG Zakrzewo

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe