Orlen dla złotowskich strażaków

  • 23.09.2019, 12:21 (aktualizacja 23.09.2019, 12:25)
  • iej
Orlen dla złotowskich strażaków
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie, st. kpt. Jarosław Kołak uczestniczył w dniu 19 września 2019 r. w Teatrze Małym w Tychach w Gali Finałowej Programu ORLEN dla Strażaków.

 

Organizatorem programu jest Fundacja Orlen, która w bieżącej edycji rozdysponowała kwotę 2 mln zł, z przeznaczeniem dla 21 komend i 228 Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu całego kraju. Pieniądze zostały przekazane na dofinansowanie zakupu sprzętu niezbędnego do walki z pożarami, klęskami żywiołowymi oraz innymi miejscowymi zagrożeniami.

Z terenu Wielkopolski dotację w kwocie 15000 zł odebrali przedstawiciele komend ze Złotowa i Kalisza. Otrzymane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie osobiste strażaków pełniących służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie.

KP PSP Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe