Jubileusz Zdzisława Gwizdały

  • 21.09.2019, 17:21 (aktualizacja 21.09.2019, 22:14)
  • iej
Jubileusz Zdzisława Gwizdały

Zdzisław Gwizdała obchodził dziś piękny jubileusz 50-lecia działalności w Ludowych Zespołach Sportowych. Owocnej pracy na rzecz popularyzacji sportu i dotychczasowych osiągnięć na tym polu gratulowali jubilatowi samorządowcy, lokalna społeczność i oczywiście sportowcy.

Pan Zdzisław przyjął życzenia m.in. od radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Henryk Szopiński i Starosty Złotowskiego Ryszard Goławski. Pamiątką po tym spotkaniu będzie dla niego grawerton.

Wójt gminy Złotów Piotr Lach przekazał jubilatowi pamiątkową koszulkę, a przewodniczący Rady Gminy Złotów Sławomir Czyżyk - kwiaty i okolicznościową statuetkę.

Panie Zdzisławie - na kolejne lata życzymy Panu wytrwałości, systematycznego osiągania zamierzonych celów i dobrego zdrowia.

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe