Starosta przyjechał pociągiem

  • 20.09.2019, 12:13
  • iej
Starosta przyjechał pociągiem

Wpis z profilu Złotów Wielkopolskie Zdroje na facebooku:

A my dziś tak zaczęliśmy dzień... Europejski Dzień Bez Samochodu! Powiat Złotowski włączył się w inicjatywę Złotów. Wielkopolskie Zdroje - starosta Ryszard Goławski kluczyki od auta zostawił w domu i do pracy przyjechał pociągiem. Burmistrz Adam Pulit cztery kółka też zamienił na dwa. O 6.30 wybrał się na wspólną rowerową rundę dookoła złotowskiej Promenady, a już przed 7.00 spotkał się ze starostą.

iej

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Złotowiak
Złotowiak 26.09.2019, 07:33
No Adaśko jechałeś rowerem przez przejścia uliczne i zauważyłeś wysokie krawężniki !!!!Przecież to jest niechlujstwo drogowców !!Na zachodzie tak spieprzoną robotę nikt by nie odebrał !!! Burmistrzu miasta Złotowa popraw ten bubel drogowy !!
Zlotowianka
Zlotowianka 26.09.2019, 17:47
Adasko nie stad. W Górzna są dwa krawężniki i się jedzie. Chcieliśmy więcej to i mamy a że twój rower twój problem.
Mieszkańcy nie mają nic do gadania tylko konsultacje konsultacje choć nie wiadomo z kim.

Obserwator
Obserwator 27.09.2019, 06:59
A gdzie ta Górzna leży ?
autochton
autochton 21.09.2019, 00:35
No faktycznie, wydarzenie roku. Ehhh, chyba czas się wyprowadzać z tego miasta.
sas
sas 22.09.2019, 06:59
autochton raus !!!!
per pedes
per pedes 20.09.2019, 16:57
Cyrk na kółkach. Niech Goławski powie ile razy okrążył Ziemię służbowym autem. Pajacuje. Niech codziennie dojeżdża... Pajacowanie i ośmieszanie tego dnia. Kto go widział na rowerze?
ob.
ob. 20.09.2019, 15:10
O kurcze, co za wydarzenie! Nie wiadomo, które większe - czy to, że starosta wsiadł do pociągu, czy że komitet powitalny był na dworcu. A o Basi Ch. nikt nie pisze, a ona jest zawsze i wszędzie. Brawo, Basiu!
Flatower
Flatower 20.09.2019, 14:46
Jak za Gierka ! Ciekawym jednak co też pan Burmistrz za prezent wręczył Panu Staroście w gustownej torebce z logo Zdroju? Czyżby mydełko o zapachu złotowskiego popielnika? A może perfumę jakąś "Nad dachami Złotowa" z niezapomnianym zapaszkiem wieczornego , złotowskiego powietrza? Czy to nie jest śmieszne? A smród jest jak był ...
Patataj
Patataj 26.09.2019, 17:50
Nie nie to był Ryk Jelenia lokalna herbatka na spokojnosć po jeżdzie rolekolej.

Pozostałe