Zwierzęta świata

  • 19.09.2019, 12:22 (aktualizacja 19.09.2019, 12:32)
  • iej
Zwierzęta świata
Jedną z zeszłorocznych propozycji Złotowskiego Budżetu Obywatelskiego było utworzenie pola golfowego wzbogaconego ścieżką edukacyjna przy parku im. A. Mickiewicza. Projekt „Zwierzęta świata” zdobył 474 głosy mieszkańców, czyli prawię połowę z ponad tysiąca głosów oddanych łącznie na cztery propozycje.

 

19 września dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3 w Złotowie, przy którym powstał plac, mogły skorzystać z niego jako pierwsze. Wrześniowa, jesienna aura dopisała i przedszkolacy pod czujnym okiem dyrektor Gabrieli Kawy i Burmistrza Złotowa, Adama Pulita bawili się wyśmienicie! Dzieci uczyły się jak opanować techniki minigolfa oraz mogły zobaczyć egzotyczne zwierzęta. Każde z nich jest rzetelnie opisane.

Burmistrz wraz Panią Dyrektor oraz wykonawcą projektu zasadzili pamiątkowe drzewo, w którego korzeniach umieszczona została butelka z listem dla przyszłych pokoleń. Na otwarciu obecna była delegacja z Białorusi, z Nieświeża.

Teren, na którego realizacje z Budżetu Obywatelskiego przeznaczono blisko 150 tys. zł, jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i turystów od godz. 8:00 do zmierzchu. Sprzęt do minigolfa można wypożyczyć nieodpłatnie (pamiętajcie, aby mieć ze sobą dowód tożsamości) i odbywa się to na terenie Publicznego Przedszkola nr. 3 do godz. 16:30, a później (oraz w sobotę i niedzielę)  na terenie obiektu sportowego przy al. Mickiewicza 18.

Szczegółowy regulamin dostępny jest w Szkole Podstawowej nr. 3. Przypominamy, że od 30 września do 18 października trwa głosowanie na propozycje ze Złotowskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. Głosować można na stronie www.zlotow.konsultacjejst.pl oraz przez specjalne karty.

Pliki do pobrania

UM Złotów

iej

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe