Manewry medyczne w Zakrzewie

  • 14.09.2019, 13:22 (aktualizacja 14.09.2019, 13:34)
  • iej
Manewry medyczne w Zakrzewie

Gmina Zakrzewo po raz siódmy stała się dziś areną doskonalenia zawodowego strażaków. Wszystko za sprawą wydarzenia pod nazwą Powiatowe Manewry w Ratownictwie Medycznym. Rozpoczęły się one od zbiórki, którą organizatorzy - OSP Zakrzewo i Powiat Złotowski - zaplanowali na godzinę 9.00. W wyznaczonym miejscu (tj. przy remizie), oprócz uczestników pojawili się również przedstawiciele partnerów wydarzenia - Wicestarosta Złotowski Małgorzata Sameć, wójt gminy Zakrzewo Marek Buława oraz bryg. Tomasz Manikowski i st. asp. Kazimierz Wiebskowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie.

Po przywitaniu uczestników oraz udzieleniu stosownych instrukcji manewry rozpoczęły się - druhowie ruszyli w teren. Scenki o najróżniejszych scenariuszach pozoranci odegrali dla nich w Zakrzewie i Drożyskach Wielkich. Małgorzata Sameć i Marek Buława nie tylko obserwowali profesjonalne działania strażaków, ale i sami spróbowali swoich sił w ratownictwie.

Mamy dla Was próbkę dzisiejszych wydarzeń w postaci pierwszych zdjęć.

fot. Starostwo Powiatowe w Złotowie i KP PSP Złotów

iej

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe