Odpowie za posiadanie narkotyków

  • 10.09.2019, 12:33 (aktualizacja 10.09.2019, 12:38)
  • iej
Odpowie za posiadanie narkotyków
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który odpowie za posiadanie narkotyków. Śledczy zabezpieczyli blisko 190 gramów środków odurzających w postaci marihuany. Teraz grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wydziału Kryminalnego zatrzymanym mężczyzną interesowali się od pewnego czasu. Funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec Złotowa może być w posiadaniu większej ilości środków odurzających. Intensywne i skrupulatne działania funkcjonariuszy oraz zebrany materiał dowodowy, pozwolił na przystąpienie do realizacji zatrzymania mężczyzny podejrzanego i zabezpieczenia nielegalnego towaru.

9 września złotowscy kryminalni zatrzymali na terenie Złotowa 28-letniego mężczyznę. Miał on przy sobie blisko 17 gramów marihuany. Podczas przeszukania jego samochodu śledczy znaleźli i zabezpieczyli kolejne narkotyki. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli blisko 190 gramów środków odurzających w postaci marihuany. Narkotyki trafiły wprost do policyjnego depozytu, a ich właściciel do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Zatrzymany to 28-letni mieszkaniec gminy Złotów. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 3 lat.

MF/KPP Złotów

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe