V liga
Kolejka 5 - 7-8 września |
Wełna Skoki | - | 1922 Lechia Kostrzyn | 18 września, 17:30 |
Czarni Czerniejewo | 2-1 | Zamek Gołańcz | 6 września, 17:45 |
Sparta Złotów | 3-2 | Zjednoczeni Trzemeszno | 7 września, 15:00 |
Sparta Oborniki | 0-1 | Concordia Murowana Goślina | 7 września, 16:00 |
Pogoń Łobżenica | 6-1 | Noteć Czarnków | 6 września, 17:45 |
Płomień Połajewo | 4-0 | GLKS Wysoka | 7 września, 16:00 |
Leśnik Margonin | - | Iskra Szydłowo | 7 marca, 14:00 |
w pierwotnym terminie (7 września, 16:00) odwołany | |||
Huragan Pobiedziska | 5-2 | Sokół Pniewy | 8 września, 15:00 |
PZ LZS Złotów
Huragan Nowa Święta - Piast Zalesie 6:0
Naprzód St. Wiśniewka - Orzeł Stawnica 2:4
LZS Górzna - WKS Sławianowo 1:7
Płomień Radawnica - Orzeł Scholastykowo 2:3
Krajan Podróżna - Unia Bartoszkowo 3:0
Iskra Czernice – Piast Głubczyn 5:1
Klasa okręgowa
Kolejka 5 - 7-8 września |
Unia Wapno | - | Fortuna Wieleń | 8 września, 16:00 |
Tarnovia Tarnówka | 4-1 | Iskra Wyszyny | 7 września, 16:00 |
Stella Białośliwie | 1-1 | Zjednoczeni Kaczory | 7 września, 16:00 |
Sokół Szamocin | 2-2 | Kłos Budzyń | 7 września, 17:00 |
Polonia Chodzież | 9-0 | Noteć Dziembowo | 7 września, 17:00 |
Wenus Jędrzejewo | 4-1 | Noteć Rosko | 7 września, 16:00 |
Korona Stróżewo | - | Orkan Śmiłowo | 8 września, 17:00 |
Orzeł Pęckowo | 2-7 | Sokół Damasławek | 7 września, 16:00 |
Klasa A
Kolejka 4 - 7-8 września |
Włókniarz Okonek | 0-2 | Derby Stara Łubianka | 7 września, 16:00 |
Iskra Krajenka | 2-1 | Łobzonka Wyrzysk | 7 września, 16:00 |
Leśni Zawada | 1-0 | Arto Trzcianka | 8 września, 12:00 |
Sokół Kościerzyn Wielki | 5-2 | Błyskawica Nieżychowo | 8 września, 13:30 |
Polonia Jastrowie | 7-1 | KS Leżenica | 7 września, 16:00 |
KP Piła | 2-4 | Drawa Krzyż Wielkopolski | 7 września, 13:00 |
Gryf Zofiowo | 2-6 | Iskra II Szydłowo | 8 września, 14:00 |
Klasa B
Kolejka 3 - 7-8 września |
Jedność Zakrzewo | 0-3 | Leśnik II Margonin | 8 września, 14:00 |
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) | 1-1 | Iskra Bądecz | 8 września, 15:00 |
Piast Skic | goście nie dojechali | Legion Krępsko | 8 września, 13:00 |
Noteć II Dziembowo | 3-1 | Zryw Sypniewo | 8 września, 14:00 |
ZKS Zelgniewo | 1-4 | GTS Lipka | 8 września, 15:00 |
Noteć Miasteczko Krajeńskie | 3-2 | Korona Dębno |
8 września, 15:00 |
Napisz komentarz
Komentarze