Kolejne, nielegalne wysypisko

  • 06.09.2019, 13:33 (aktualizacja 06.09.2019, 13:36)
  • iej
Kolejne, nielegalne wysypisko

W pobliżu drogi biegnącej w kierunku Stawnicy powstało nowe wysypisko dzikich śmieci. Tym razem są to części samochodowe. Nasze poprzednie interwencje w zakresie walki z nielegalnymi wysypiskami były skuteczne. Mamy nadzieję, że i ta taką się okaże.

UG Złotów 

iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ROWY
ROWY 08.09.2019, 12:05
Nowy program śmieciowy to nic innego jak kiwanie społeczeństwa które nie może zrozumieć tego jak bez ich wiedzy można decydować o tym kiedy sięgnąć do ich portfeli po to aby drożej płacili za coś co nie ulega poprawie. Żaden nowy sprzęt, żadne nowe przejrzyste zmiany w segregacji, żadne inwestycje a co roku żądanie podwyżek za wywóz śmieci.
Obecny workowo-uliczny system wywozu śmieci to oprócz bałaganu nic innego jak umożliwienie podrzucania wszystkiego co kto chce prosto na ulicę.
W tej sytuacji dziwi to że znajdują się tacy którzy trudzą się z wywózką luźnych śmieci do lasu.
Prawie pewne że ten zrzut pochodzi z gminy bowiem oni mają jeszcze gorszy system wywozu śmieci niż miasto.
Jan
Jan 12.09.2019, 05:59
O ile ogólnie się zgadzam - brak jasnych uwarunkowań wywozu śmieci a worki ze śmieciami, zalegające na ulicach wyglądają paskudnie a nawet... naruszają prywatność! Bo przez przezroczyste worki widać, co kupuję (opakowania papierowe i plastikowe oraz szkło opakowaniowe), co może nawet świadczyć o statusie majętności ich właściciela.
Ale:
1. Nie było (w Złotowie) podwyżek kosztu wywozu śmieci do tego roku przez co najmniej 7 lat więc mijasz się z prawdą.
2. Śmieci na zdjęciach to śmieci z jakiegoś warsztatu a oddając takie śmieci do MZUK firma musi za to zapłacić (darmowe są tylko "prywatne") Trudno uwierzyć, że ktoś te śmieci w punkcie odbioru zakwalifikował jako "prywatne" wiec się nie dziw, że znalazły się w lesie.
sygnalista
sygnalista 08.09.2019, 08:07
Burmistrzu-zdecydowanie wzmocnić etatowo Straż Miejską ,samotny strażnik pan Marek tego procederu nie opanuje.Ja strażnikowi zgłaszam różne sprawy i zawsze stara się ustalić sprawców nawet jak jest już po pracy.Uważam jak będzie 4 strażników to w naszym mieście będzie ład i porządek, a śmieciarze będą złapani i zdjęcie gościa do gazety aby sąsiedzi zobaczyli jak kombinuje .
bmw
bmw 08.09.2019, 11:14
zlikwidować straż wiejską.Mnie złapali za odpady- wiadra po farbach- bo zgłosił im to jakiś emeryt z osiedla.A ten strażnik to się czepia mnie za parkowanie na rynku, przecież tam wszyscy tak parkują.ZLIKWIDOWAĆ.

Pozostałe