Jubileusz pracy twórczej Tadeusza Szwedy

  • 06.09.2019, 13:27 (aktualizacja 07.09.2019, 00:14)
  • iej
Jubileusz pracy twórczej Tadeusza Szwedy
W piątek w Blękwicie wielkie święto - jubileusz 50-lecia pracy twórczej artysty malarza Tadeusza Szwedy.

Na jubileuszu zjawiło się wielu znamienitych gości, przedstawiciele władz samorządowych, przyjaciele, znajomi, członkowie stowarzyszenia Pasja i Azyl oraz członkowie rodziny - wszyscy gratulowali jubilatowi i życzyli jeszcze wielu równie owocnych lat tworzenia przy sztalugach. W prezencie przygotowano program artystyczny utalentowanej młodzieży z Budzynia, recytowano wiersze!

Na uroczystości obecni byli przedstawiciele samorządu województwa - Jacek Bogusławski i Henryk Szopiński, którzy wręczyli p. Tadeuszowi odznaczenie za zasługi dla województwa Wielkopolskiego. Obecny był burmistrz Adam Pulit i wójt Piotr Lach oraz wicestarosta Małgorzata Sameć, która z pomocą radnego powiatu Stanisława Chmielewskiego uhonorowała jubilata specjalnym wyróżnieniem. Wójta Piotra Lacha we wręczaniu okazałego prezentu wspierał sołtys Blękwitu, Piotr Zych. Wśród gości był także Rolf-Peter Wachholz, szef Flatower Vereinigung. Uroczystość prowadziła Janina Sługocka-Janusz.

iej

iej

Zdjęcia (117)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe