Sukces złotowskiej policjantki

  • 06.09.2019, 11:08
  • iej
Sukces złotowskiej policjantki
31 sierpnia o godzinie 16.00 ma starcie wielkiego finału "Biegu z Policją" stanęło ponad 250 gotowych do wspólnej rywalizacji biegaczy. W takcie zawodów rozegrane zostały, także Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów. Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji. Wśród uczestników, znalazła się również sierż. Monika Kapera z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, która w swojej kategorii zajęła pierwsze miejsce.

 

Punktualnie o godzinie 16.00 na stadionie miejskim w Górze rozległ się huk pistoletu, który dał sygnał do rozpoczęcia 10 kilometrowego biegu, którego trasa głównie wiodła ulicami miasta. Uczestnicy zgodnie przyznali, iż było ona bardzo wymagająca. Policjantka ze złotowskiej jednostki cały dystans pokonała w czasie 38 minut i 12 sekund, co sklasyfikowało ja na I miejscu w kategorii generalnej kobiet X Mistrzostw Polski Policjantów.

Impreza ta jest już na stałe wpisana do policyjnego kalendarza imprez sportowych. Patronat honorowy nad biegiem objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji. W wydarzeniu sportowym udział wzięła reprezentacja Komendanta Głównego Policji biegaczy wraz z trenerem insp. Tomaszem Kubickim. W jej skład wchodzi, również nasza koleżanka sierż. Monika Kapera, która odniosła kolejny sportowy sukces

Na zwycięzców oraz wszystkich uczestników imprezy czekało wiele atrakcji. W kategorii "Open" były to nagrody finansowe, a w Mistrzostwach Polski Policjantów nagrody rzeczowe.

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Klasyfikacja Generalna Kobiet

1. CHEMUTAI JOYLINE
2. MBATHA RUTH
3. OIGO CHRISTINE

Klasyfikacja Generalna Mężczyzn

1. KIMAIYO HILLARY
2. CHERUIYOT LABAD
3. KARBOWIAK KAMIL

Klasyfikacja Generalna Kobiet – X Mistrzostwa Polski Policjantów

1. KAPERA MONIKA
2. FICNER ANNA
3. BOSIAK PATRYCJA

Klasyfikacja Generalna Mężczyzn – X Mistrzostwa Polski Policjantów

1. BURGHARDT JAKUB
2. OŚLIZŁO ŁUKASZ
3. POŁEĆ DAMIAN

Klasyfikacja Kobiet – kategoria IPA

1. WOŹNIAK – CIEŚLAR JOANNA
2. SZPOCIŃSKA SYLWIA
3. PIECH RENATA
Klasyfikacja Mężczyzn – kategoria IPA

1. BURGHARDT JAKUB
2. POŁEĆ DAMIAN
3. CEREMUGA MATEUSZ

Klasyfikacja Kobiet – kategoria NSZZP

1. FICNER ANNA
2. WOŹNIAK – CIEŚLAR JOANNA
3. MAZANEK NATALIA

Klasyfikacja Mężczyzn – kategoria NSZZP

1. OŚLIZŁO ŁUKASZ
2. POŁEĆ ARKADIUSZ
3. WOJCIECHOWSKI MACIEJ

MF/ KPP Góra

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hans
Hans 06.09.2019, 12:18
Brawo??

Pozostałe