Wypadek między Zakrzewem i Lipką

  • 03.09.2019, 20:52 (aktualizacja 04.09.2019, 14:31)
  • iej
Wypadek między Zakrzewem i Lipką
3 września 2019 roku o godzinie 16.42, zastęp GBArt OSP Zakrzewo został zadysponowany do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej, za miejscowością Zakrzewo w kierunku Lipki.

Po dojeździe i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ustalono zderzenie dwóch samochodów osobowych. Strażacy przystąpili niezwłocznie do udzielania  pomocy medycznej trojgu poszkodowanym. Po dojeździe kolejnych zastępów z JRG Złotów i OSP Głomsk strażacy kolejno zaopatrywali rannych. W trakcie działań odłączono w pojazdach akumulatory oraz zabezpieczono przed wyciekami eksploatacyjnymi. Po przybyciu ZRM Złotów przekazano poszkodowanych. Na miejscu swoje czynności prowadziła Policja. 
Na miejscu działały zastępy OSP Zakrzewo, OSP Głomsk, JRG Złotów,ZRM Złotów,Policja Lipka i Złotów. Działania trwały blisko 3 godziny. 
Foto i info OSP Zakrzewo

iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe