Turniej pań w Łobżenicy

  • 02.09.2019, 07:43 (aktualizacja 02.09.2019, 07:57)
  • iej
Turniej pań w Łobżenicy Aleksandra Cybulska godnie broniła barw swojego miasta w łobżenickim turnieju
Do rywalizacji w Turnieju Pań w Tenisie Ziemnym w Łobżenicy przystąpiło 16 zawodniczek - 8 z gminy Łobżenicy oraz ze Złotowa, Sadek, Sępólna i Piły.

Panie grały systemem do 4 gemów. III turniej na łobżenickich kortach wygrała Agnieszka Skowrońska, drugie miejsce zajęła Aleksandra Cybulska (Złotów) i trzecie Wika Wiącek. Najbardziej zacięty okazał się 3 setowy półfinałowy pojedynek Agnieszki i Wiktorii. Oprócz pucharów, nagród pieniężnych i piłek dla najlepszych dzięki nieocenionym sponsorom nagrody w drodze losowania otrzymały zawodniczki: Magdalena Gdaniec, Anna Pluta i Marcela Czerwińska (bony do decathlonu) oraz Malwina Bureta, Beata Tończyk (Złotów), Klaudia Waloch (gadżety: pendrive, torba oraz piłeczki). Drobny upominek otrzymała również Natalia Zarzycka, która wygrała nagrodę-pocieszkę...

- Wszystkim serdecznie gratuluję - mówi Wojciech Gdaniec - i bardzo cieszę się z tak dużej frekwencji.

iej, foto: W. Gdaniec
 

iej

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe