Prezes Paulina zaprasza

  • 31.08.2019, 23:21 (aktualizacja 31.08.2019, 23:55)
  • iej
Prezes Paulina zaprasza
Na facebooku ukazało się wystąpienie Pauliny Maj-Erwardt, prezes niedawno powstałego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej Sparta Złotów - projektu na rozwój siatkówki w rodzinnym mieście znanej siatkarki, reprezentantki Polski

- Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczynki w wieku od 9 do 14 roku życia - powiedziała Paulina Maj-Erwardt - które kochają siatkówkę, do dołączenia do SPS Sparta Złotów.

Wysłannicy SPS będą we wrześniu odwiedzać złotowskie szkoły, by przyjrzeć się przyszłym siatkarkom z zaproszeniem do treningów! Celem projektu związanego z SPS jest w opinii pani prezes profesjonalne podejście do piłki siatkowej.

- Chcielibyśmy pokazać ogrom plusów, jakie niesie ze sobą uprawianie tej dyscypliny sportu - dodaje P. Maj-Erwardt (...) Siatkówka to moja podróż życia, którą rozpoczęłam w Sparcie Złotów. I pomimo wszystkich wzlotów i upadków ten sport ukształtował mnie jako człowieka pełnego pasji z silnym charakterem, czego Wam też życzę!

Zapraszamy!

Osoby kontaktowe:
Dawid Erwardt tel. ‭668 449 414‬
Krzysztof Karabasz tel. 668 009 656

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe