Łańcuch światła

  • 30.08.2019, 19:16 (aktualizacja 30.08.2019, 20:22)
  • Iej
Łańcuch światła

Dzisiaj pod siedzibą sądu w Złotowie zebrali się zwolennicy dymisji Zbigniewa Ziobry {ok. 15 osób), ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. Domagają się także rozdzielenia obu funkcji. 

W trakcie protestu rozdawano ulotkę - 13 października nie głosuj na PiS. 

iej

Iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Przy okazji mi się nasunęło
Przy okazji mi się nasunęło 11.09.2019, 14:08
Środowiska proaborcyjne w USA przerażone tym, że społeczeństwo może dowiedzieć się prawdy o drastycznych szczegółach procederu, jakim trudnią się kliniki aborcyjne, starają się wyciszyć sprawę wstępnych przesłuchań w sądzie w San Francisco przed procesem wytoczonym przeciwko dwojgu dziennikarzom – obrońcom życia. Właściwa rozprawa ma się rozpocząć 2 października br. i dotyczy ujawnienia szczegółów nt. handlu tkankami i częściami ciała abortowanych dzieci.
wd
wd 11.09.2019, 13:21
ciągle te same mordy
Kaczor
Kaczor 11.09.2019, 18:55
Ktoś z twojej rodziny?
.
. 11.09.2019, 10:34
I choćby przyszło tysiąc Nitrasów, Brejzów, Nejmanów i innych Kopaczów... i choćby Rabiej poszedł na księdza, to nie POradzą..taka to NEDZA!!
D
D 11.09.2019, 19:33
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni
Gdy w nędzy się Polska pogrąży i w matni
Gdy Europa nas z Unii wyrzuci
A Rosja swój dyktat przywróci
Gdy wyjdzie już z Trumpa brak treści
Znad Wisły US Army zaginie bez wieści
Gdy za "pińcetplus" nie kupisz ni chleba
A emeryci pójdą z głodu do nieba
Słowem: gdy kraj nasz już będzie w ruinie
Przypomnij sobie i rodzinie
Jakim byłeś kiedyś durniem
Wybierając "dobrą zmianę" przy urnie...
A o tych co dziś podnoszą lamenta
Też życzliwie pamiętaj
Żałując ze smutkiem i łzami
"Mogłem być wtedy z wami"
fraszka
fraszka 13.09.2019, 09:58
Kto się boi PiSu?

Stado wilków i lisów…
Do D i innych z LGBT.
Do D i innych z LGBT. 12.09.2019, 14:28
I wtedy przyjdzie wybawienie od LGBT.
LGBT nowy zbawca świata tylko jest pytanie kto tu z kogo robi waria......a.
LGBT wiedzcie że świat się nie zmieni do końca istnień na ziemi. Cieszcie się z tego co macie i nie narzekajcie bo tę samą wolność co wszyscy macie. A że prawo jest zawsze w krzywym zwierciadle stosowane to walczę z tym a nie z Bogiem bo od niego życie też wam jest dane.
Jeśli ktoś was bije , nęka czy na was pluje zgłosicie to do prokuratury i nie bluźnijcie bo tego naród nie potrzebuje. Wtedy dopiero zobaczycie jak was sąd po zgłoszeniu potraktuje i czy dalej będziecie stali za nim murem tylko wtedy kiedy on was potrzebuje.
urodzony niestety w Złotowie
urodzony niestety w Złotowie 03.09.2019, 10:46
ciesze sie bardzo źe nie musze mieszkać w tej średiowiecznej dziurze, w której ciemnogrodzie przejmuje władze. Gdybym nie był ateistą dziekowałbym Bogu codziennie za to.
sth s
sth s 11.09.2019, 19:34
A ja kocham moje miasto. Szkoda, że coraz więcej w nim sfrustrowanych nienawistników...
My Naród
My Naród 01.09.2019, 15:06
Tyle mówi sie o tolerancji i wolności o walce z totalitaryzmem tymczasem POKO lansuje wykreowaną przez ideologię lewacką nową koncepcję nadczłowieka, to europejczyk. Człowiek tolerancji wobec zboczeńców lgbt. Jest to przeciwieństwem człowieka chrześcijanina, patrioty, który ma zostać z Europy wyrugowany. Europejczyk to nowa koncepcja nadczłowieka, reszta to podludzie?. Co to Wam przypomina?
co to za dureń?
co to za dureń? 02.09.2019, 13:39
MyNaród-debilu,ćpasz i bzdury wypisujesz.
Te panie nie są z POKO.
Za dużo obelg wypisujesz pod każdym artykułem.
Zamknij gębę raz na zawsze i przestań chlać i cpac.
Wiadomo.
Wiadomo. 02.09.2019, 15:50
My Naród, Polak, Patriota to ten sam osobnik on jest za stary żeby ćpać.
Zresztą wszyscy z chamstwa go znają od lat nie tylko na złotowskich stronach internetowych. To po 1989r największy demokrata i katolik opływający wszystko i wszystkich odsuwając tym swoją komunistyczną przeszłość.
Jego już nic w życiu nie nauczy. Lepiej zostawić go w niebycie i ignorować jego wpisy.
Prawda
Prawda 03.09.2019, 21:21
Często występuje jeszcze pod nickiem "Zlotowiak". I jak widać poniżej, czasem "Obserwator" On od dawna powinien być zablokowany.
Obserwator
Obserwator 03.09.2019, 15:46
Wiadomo.do psychola marsz
co to za dureń?
co to za dureń? 02.09.2019, 15:07
Żenujące. PO pisze o "ofiarach agresji nazistowskiej" na Polskę. Internauci są wściekli: "Niemieckiej ciężko napisać?"
mietek
mietek 01.09.2019, 11:16
Jeżeli tak mało ludzi przychodzi na te wiece to widocznie uważają że nie ma żadnych problemów z konstytucją
Polak
Polak 01.09.2019, 08:35
Komedia! Ludzie nie chcą się podpisywać pod listami wyborczymi PO KO.Wolą się wieszać niż składać podpisy popierające POstkomunistycznych folksdojczów donoszących w niemieckiej ambasadzie !! Cała Polska to widziała !!Won !
Do pajaca ,,Polak"
Do pajaca ,,Polak" 01.09.2019, 11:48
,,Polak" to co piszesz to już nie chamstwo to kompletne dno upadłego człowieka.
Weź już lepiej nie gardź ludźmi których spotkał zły los i nie wplątuje ich życia w politykę.
Zadaj sobie sam pytanie, dlaczego skoro jesteś tak nienawistnym przeciwnikiem ludzi o innych poglądach politycznych i nie podpisujesz ich list, jeszcze żyjesz. Co ich życie to Komedia! a twoje to co? jakie służby z przeszłości? bo z takiego języka jaki tu użyłeś wynika że musiały one być znaczące dla minionego okresu.
Widać zasłużyłeś się dobrze żyjesz i plujesz na tych dla których los z różnych powodów nie był łaskawy.
Patriota
Patriota 01.09.2019, 14:50
do pajaca POwyżej , za dużo ćpania ćpunie
Nie ubliżaj połóż się spać.
Nie ubliżaj połóż się spać. 01.09.2019, 16:53
Polak i Patriota a w IPN zarejestrowany. Tak słyszałam.
pedro
pedro 31.08.2019, 16:14
Na PIS Bus przyszło kilkanaście razy więcej osób. Taki drobiazg. Tu widać że nikt nie wierzy w zwycięstwo.
zocha
zocha 02.09.2019, 13:44
pedro pisowcu,w ogóle nie wiesz o co chodzi i wypisujesz bzdury,zreszta jak większośc pisowców to mściwi,agresywni ludzie jak by mogli to oczy by drugiemu wydrapali.
.
. 02.09.2019, 15:10
zocha znowu się naćpałaś jak ta cała POKO
Złotowiak
Złotowiak 31.08.2019, 07:27
A nie mówiłem . KOdziaż stary ORMOwiec feministka która broni kobiety by te zabijały nienarodzone dzieci ,młody szczyl który trzyma napis KONSTYTUCJA a niema pojęcia co w niej jest napisane od takie złotowskie małe szambo wybiło i tyle w temacie .
STOP głupocie!
STOP głupocie! 31.08.2019, 10:00
A tobie szambo wybiło we łbie i smród głupoty rozlewa się szerokim strumieniem. Lepiej weź do łap słownik ortograficzny, a komentowanie zachowania innych ludzi zostaw tym, którzy choć pisać umieją.
STOP głupocie!
STOP głupocie! 01.09.2019, 08:28
Do psychola marsz !! Ja wiem prawda boli .
I POCO
I POCO 30.08.2019, 21:41
A co oni mają wspólnego z sądami. Są wszędzie a ich zachowanie podobne do rzadko występującego gatunku w przyrodzie który pomimo że mały to usilnie przybiera pozę odstraszającą.
Z relacji zdjęciowej widzimy że chcieli zostać świetlikami a wyszło jak zawsze, brodzą w ciemnościach i w dobie elektroniki oświetlają się wkładami do zniczy. O czym to świadczy jak nie o zbliżającym się końcu hipokryzji która tonie w ciemnościach.
szczerze podziwiam odwagę
szczerze podziwiam odwagę 30.08.2019, 21:03
Ci przynajmniej przyszli bezinteresownie i z własnej woli; nie podpisując listy obecności oraz listy płac.
brunerski
brunerski 30.08.2019, 20:42
imponująca liczebność... i oni chcą wygrać kolejne wybory?
Gorszy sort
Gorszy sort 30.08.2019, 20:36
Brawo! Brawo! za odwagę nie przejmować się malkontentami,których zaraz będzie wysyp.Widzę wspaniałych ludzi i chwała im za to co robią .
Emilka
Emilka 30.08.2019, 20:26
Ciekawe czy tu będą pisać kolejne "Emilki" Złośliwość w komentarzu to dla Złotowa norma. Wszyscy mądrale komentarze piszą ale się nie podpisza. Krytykują jednak tych co mają odwagę i są na zdjeciach. Jak masz pisać jadem,lepiej nie pisz "Emilko"
Teo
Teo 30.08.2019, 20:15
*** protest. A gdzie towarzysz inspektor KW PZPR ?

Pozostałe