Dyrektor MOW Jastrowie

  • 30.08.2019, 12:02 (aktualizacja 30.08.2019, 12:20)
  • iej
Dyrektor MOW Jastrowie

Decyzją Zarządu Powiatu Złotowskiego obowiązki dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. dr. Janusza Korczaka w Jastrowiu w nowym roku szkolnym pełnić będzie Renata Aniserowicz. Powierzenie nastąpiło na okres od 1 września 2019 r. do czasu wyłonienia dyrektora w drodze konkursu, jednak nie dłużej niż na 10 miesięcy.

 

Starosta Złotowski Ryszard Goławski wraz z radnym powiatowym Ryszardem Królem i dyrektorem Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym w Złotowie Krzysztof Doroszuk, gratulując dziś pani Renacie, życzyli jej owocnej współpracy z organem prowadzącym, pracownikami i wychowankami, a także trafnych decyzji w zarządzaniu, wielu udanych inicjatyw i osobistej satysfakcji.

Gratulujemy.

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 09.09.2019, 21:17
Niestety w Łobżenicy będzie to samo. Dyrektor to pionek starostwa. Wszędzie kolesiostwo. Niestety
Tak sobie myślę...
Tak sobie myślę... 31.08.2019, 01:04
To chyba mało przyjemne uczucie, gdy myślisz, że już wszystko uzgodnione, wszystko ugrane...jeszcze tylko jeden podpis...i nagle cyk- nie ma nic. Rozchorować się nawet można. Jako to było? Myślał indyk o niedzieli, a w sobotę łeb mu scieli??
Gość
Gość 30.08.2019, 21:01
Ten co poświęca się pracy zawsze będzie kopany i niedoceniany. Lepiej wchodzic w *** i budować szczęście na czyimś nieszczęściu. Fałsz to drugie oblicze części ludzi co tam pracuje.
Czytelnik
Czytelnik 30.08.2019, 20:53
Widzę, że ta placówka w dalszym ciągu wywołuje skrajne emocje ..
Ahh...
Pracownik MOW
Pracownik MOW 30.08.2019, 19:41
Piszę jako obecny pracownik tej placówki, jestem zażenowany komentarzami osób, które nie maja nic wspólnego z ośrodkiem a podpisują się jako pracownicy. My prawdziwi pracownicy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego wszyscy jednogłośnie pozytywnie opiniowalismy pracę Pani Dyrektor i glosowalismy za dalszym powierzeniem jej tej funkcji. Teraz mamy nową Panią Dyrektor i tez życzymy jej sukcesów! Pani Reniu chyba sama może Pani to potwierdzić? A te wszystkie oczerniajace komentarze piszą przypadkowi ludzie którzy zajmują sie mówieniem źle o innych bo pewnie nigdy nic dobrego nie uslyszeli na swój temat. Mamy mieliśmy i będziemy mieli fajną dyrekcję bo mamy fajny MOW ponieważ tworzą go fajni ludzie!
obserwator
obserwator 31.08.2019, 10:54
Pracowniku MOW - dyrdymały piszesz, zupełnie jak partyjny działacz V ligi. Po pierwsze nie masz podstaw twierdzić, że to nie pracownicy MOW piszą komentarze (ludzi z zewnątrz by to aż tak nie przejmowało). Po drugie nikt nie pisze, że nie życzy sukcesów pani R. Aniserowicz. Po trzecie - ludzie pracujący w MOW (w większości) są fajni, bo stworzyli klitkę wzajemnej adoracji - ludzi miernych ale wiernych. Po czwarte naprawdę fajni ludzie już odeszli z MOW (poza kilkoma osobami)
Były "prawdziwy" pracownik
Były "prawdziwy" pracownik 30.08.2019, 22:27
No cóż...co może napisać osoba, która kurczowo trzma się tego miejsca bo wie, że nigdzie nie znajdzie zatrudnienia. Tak się składa, że wszystkie osoby, które odeszły z MOW znalazły pracę, która daje im teraz wiele satysfakcji, są w niej doceniani , a przede wszystkim sprawiedliwie traktowani. Przypadek? Nie sądzę.
Czlowiek
Czlowiek 30.08.2019, 19:15
"zanim" piszemy lacznie. Mysle ze to pomylka a nie niedouczenie :) nie chciala zwalniac... Hmm ale wreczac wypowiedzenia to co innego...
Jastrowianin
Jastrowianin 30.08.2019, 18:57
Dla niedouczonych...w kwietniu byl konkurs na dyrektora MOW i obecna Dyrekcja wygrala konkurs a starostwo dało Jej powierzenie na 5 lat ... ! Ludzie zacznijcie troche czytac za nim glupoty zaczniecie wypisywać! Ta kobieta odeszla bo nie chciała zamykać MOW i zwalniać ludzi uczciwych i pracowitych ludzi!
Byly pracownik
Byly pracownik 01.09.2019, 22:26
Dobre 😅
gość
gość 30.08.2019, 22:36
była p. dyrektor UCIEKŁA do Łobżenicy - szczerze im z tego powodu współczuję, zwolniła ludzi i szykowała posadkę dla swojej koleżaneczki, która zresztą tak jak ona, totalnie nie nadawała się na to stanowisko!! Może w końcu, My- JASTROWIACY, zmienimy nastawienie do tej placówki, bo włodarze w ogóle nie dbali o lokalny wizerunek ośrodka, a sam MOW rozwinie się i zacznie prężnie działać, tak jak inne MOW-y w Polsce.
były nauczyciel
były nauczyciel 30.08.2019, 19:14
Choć nie do mnie kierujesz swoje słowa, muszę się do nich odnieść a właściwie zadać Ci pytanie. Jaką ocenę miałeś z logiki?
Gość
Gość 30.08.2019, 18:22
Powodzenia spece od powiatowej oświaty jedną szkole w Jastrowiu już zamknęli Tu zlikwidowali stołówkę za rok nie będziemy mieli gdzie chodzić do pracy to tylko mydlenie oczu ośrodek skazany przez powiat do zamknięcia już w lutym miał być zlikwidowany a budynki na sprzedaż pójdą
gosciu
gosciu 30.08.2019, 18:22
Musialo, poniewaz nikogo w starostwie nie interesowala sytuacja pracownikow osrodka. Zmiana wynika z sytuacji braku osoby, ktora bedzie kierowac placowka, a nie swiadomej refleksji nad tym co sie zadzialo.
były nauczyciel
były nauczyciel 30.08.2019, 18:12
Dużo ludzkiej krzywdy, straty zdrowia, kolesiostwa i deprawującego zarządzania. Ile ludzi wspomina to miejsce z niesmakiem? Czy naprawdę musiało tak być?
Gosc
Gosc 30.08.2019, 17:46
Tam zmiany trzeba było już dawno
Gosc
Gosc 30.08.2019, 17:39
Nareszcie zmiana tylko dlaczego tak pozno
Mow
Mow 30.08.2019, 16:13
Nareszcie!!!
Przynajmniej będę spokojna do pracy chodziła.
Obecny pracownik
Obecny pracownik 30.08.2019, 19:01
Trzeba bylo sie zwolnic a nie tak cierpieć przez tyle lat lepiej powiedz ile zarabiasz i ile godzin pracujesz
były nauczyciel
były nauczyciel 30.08.2019, 19:21
Jeżeli faktycznie jesteś reprezentantem pracowników MOW, to dobrze że nie jestem już w tym gronie. A zadałeś SOBIE pytanie, czy Twoje zwolnienie nie przyczyniłoby się do Jej spokoju?
Jastrowianin x
Jastrowianin x 30.08.2019, 15:44
Szkoda, że ta zmiana tak późno. Ciekawe kiedy w łobżenicy przekonają się o swojej "dobrej zmianie"?
jastrowianin
jastrowianin 30.08.2019, 14:23
Tylu ludzi już stamtąd odeszło z powodu niesprawiedliwego traktowania. Jeżeli klimat w tym miejscu pracy się poprawi, będzie to zasługa pani R. Aniserowicz- POWODZENIA!!!
Pracownik
Pracownik 30.08.2019, 19:04
Klimat tworzą ludzie a nie jedna osoba!
były nauczyciel
były nauczyciel 30.08.2019, 19:11
Zarządzający wyznacza standardy przez co ma to kolosalne znaczenie dla klimatu w środowisku pracy. Dodatkowo to zarządzający zatrudnia ludzi i prowadzi politykę kadrową.

Pozostałe