Konferencja u burmistrza

  • 29.08.2019, 11:03 (aktualizacja 31.08.2019, 22:48)
  • iej
Konferencja u burmistrza

Dzisiaj w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Złotowie odbyła się konferencja prasowa Burmistrza Miasta Złotowa - Adama Pulita.

Burmistrz mówił m.in. o otwarciu basenu oraz nowym cenniku, a także przekazał informacje w sprawie nowych inwestycji i uzyskanych dofinansowań.

Osoby ze znaczną niepełnosprawnością wchodzą na pływalnię Laguna w Złotowie bezpłatnie razem z opiekunem. Wydłużono czas wejścia na pływalnię - 70 i 130 minut, można też skorzystać z krótszego wariantu - 35 minut. Pływalnia będzie ściągać bezpłatnie solankę z Tarnowa Podgórnego do użytku w części rehabilitacyjnej Laguny. Woda termalna w pływalni pojawi się już na początku września br. W części rehabilitacyjnej po remoncie jest więcej urządzeń do rehabilitacji. Poprawiona została wentylacja pływalni. Przez najbliższy tydzień promocja wejść na pływalnię - 8 zł za 70 minut (6 zł bilet ulgowy). Potem bilety będą kosztowały - normalny 35 min/6 zł, ulgowy 4 zł; 70 min/11 zł, ulgowy 7 zł; 130 min/18 zł, ulgowy 12 zł. Szersze informacje o cenach w kasie pływalni Laguna. 

Burmistrz zaprosił na obchody rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, 2 września o godz. 14.00. Miasto podejmie się odnowienia mogił żołnierskich na cmentarzu wojennym. 

Miasto zamierza przebudować ul. Kopernika i Drzymały oraz ul. Zamkową.

Burmistrz mówił o Patrolu ekologicznym, na wypadek interwencyjnej konieczności usunięcia śmieci, m. in. na promenadzie, na ścieżkach. Miasto wprowadziło do użytku Złoty Rower dla pracowników ratusza.

Miasto uruchomi ankietę dla mieszkańców Złotowa w sprawie propozycji inwestycyjnych. Ankieta znajdzie się w skrzynkach pocztowych. Wypełnioną ankietę należy zwrócić do Urzędu Miasta. 

iej

iej

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
BiN
BiN 30.08.2019, 15:09
"Burmistrz zaprosił na obchody rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, 2 września o godz. 14.00."
Hahahahahaha, już nawet przedszkolaki wiedzą, że Druga Wojna Światowa rozpoczęła się 1 września :)
Co za wstyd
Flatower
Flatower 30.08.2019, 13:39
Zróbcie solidny przegląd instalacji odgromowych na historycznych budynkach i mieszkalnych. Burze są coraz groźniejsze i w Polsce palą się domy co dzień.
Mng
Mng 30.08.2019, 09:04
Jeśli można skomentować to łaska pańska na ostrym koniu jedzie. Wejście, dłuższy pobyt, wentylacja,porządkowanie grobów, sprzątanie śmieci na promenadzie i rower na złoty do pokazania że jedzie urzędnik i ma być czysto.
Kpina z spraw oczywistych, są służby porządkowe, jest prawo do stosowania czystości, obowiązek dbania o miejsca pamięci i żadna łaska bo o tych sprawach mieszkańcy nie powinni się dowiadywać ale widzieć że to na codzień się dzieje.
Ta konferencja jota w jotę przypomina konferencje , Czaskowskiego , który podobnie widzi problem i mówi a co robi każdy Polak widzi. Po raz kolejny dziwi fakt że w tych wszystkich miejscach brak akcji ekologów także tych od korników.
Co do przebudowy ul. Drzymały, Kopernika i Zamkowa to Ok są one potrzebne, tylko czy ta przebudowa wynika z projektu wybranych czy mieszkańców tych ulic i nie tylko. Lepszą wersją konferencji byłoby przekazanie mieszkańcom planów jak po przebudowie będą wyglądały te ulice, terminy podjęcia robót i przeprowadzenie ankiety co oni o tym sądzą i jakie mają uwagi.
Flatower
Flatower 30.08.2019, 13:42
Słoiku! Trzaskowskiego, jeśli już.
Złotów
Złotów 30.08.2019, 13:57
I widzisz Flatower nie Trzaskowskiego a Czaskowskiego który w czasie kampanii wyborczej przekonywał mieszkańców Krakowa że on jest od nich . Widać krótko był stamtąd.
Słoik to ty jesteś słoik jak wielu wrogów PiS. Ja tutejszy od pokoleń i zwolennik normalności czyli Prawa i Sprawiedliwości a nie fałszu i kłamstw.
No cóż wstydzisz się Czaskowskiego twój problem.
Flatower
Flatower 01.09.2019, 17:10
Prawdomówny jak pisior. Dobre sobie. Trzaskowski jest z Krakowa czy chcesz czy nie. Zaraza pisowska nie jest normalnością, to zaraza , która przeminie jak ten prezes siedzący w pierwszym rzędzie ze swoją kucharką na trybunie obchodów 80 rocznicy.
Mirka
Mirka 01.09.2019, 18:16
Ty Flatower a co twoje komentarze mają wspólnego z konferencją Burmistrza.
Oj odpływasz i gubisz się w własnej głupocie.
WATER
WATER 29.08.2019, 22:31
Ach tam.
Sie zbuduje.
może prace społeczne ?
może prace społeczne ? 29.08.2019, 14:04
Założenia dobre ale po co Ankiety wypisywać skoro jest Deficyt Budzetowy powyżej 7000 000 zł.
Ile macie srodków zewnętrznych do zainwestowania?
Kiedy ruszą Autobusy na ulice naszego miasta ?
A potem adaptacja koło cmentarza wojennego.
Działki wyznaczone ,po stronie lewej do Błekwitu i co dalej ?
Na półwyspie Rybackim tę żółtą "machinę" trzeba już wywieźć na ul.Hubego bo tutaj nigdy nikt już drugi rok ,nikt nie korzysta.
Jarzębiny uschnięte trzeba obciąć może z korzenia wypuszczą nowe drzewka ale trzeba podlewać.
Hospicjum zrobiło sobie śmietnik w rogu aby z promenady te brudy widzieć.Czy wy tego nie widzicie ?
O trzy przęsła siatki trzeba zabrać ogrodu Hospicjum i zrobić scieżkę rowerową ,szersza prawostronną a tamta lewostronna byłaby przy placu zabaw.Ciągle tam dzieci biegają.Plac zabaw ogrodzić wysokim płotem i obsadzic tujami.To byłoby fajnie.
Też chcemy więcej ale funduszy musi przybyć.
Zbychu
Zbychu 01.09.2019, 13:28
Ogrodzenia na półwyspie rybackim? Moźe jeszcze betonowe?

Pozostałe