Kolizja pod Lotyniem

  • 28.08.2019, 20:24 (aktualizacja 28.08.2019, 20:32)
  • iej
Kolizja pod Lotyniem
28 sierpnia w godzinach wcześnie popołudniowych doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych na drodze krajowej nr 11 między Lotyniem, a Szczecinkiem.

 Do zdarzenia doszło na wskutek najechania pojazdu marki Seat na tył Peugeota. W autach łącznie podróżowało 7 osób w tym trójka dzieci. Nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń co potwierdził przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pojazdów, sorpcji rozlanych substancji z jezdni oraz kierowaniu ruchem. Z racji iż zdarzenie miało miejsce na granicy województw na miejsce zdarzania przybyły zastępy straży pożarnej z dwóch powiatów. OSP Lotyń, OSP Okonek, JRG Złotów oraz OSP Parsęcko, JRG Szczecinek.

OSP Lotyń

iej

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dariusz
Dariusz 28.08.2019, 21:26
Seat ? Peugeot ? A na zdjęciu Citroen Berlingo....

Pozostałe