PiSBus w Złotowie

  • 28.08.2019, 16:07 (aktualizacja 29.08.2019, 09:09)
  • iej
PiSBus w Złotowie

Wczoraj w Złotowie przebywał PiSBus - na placu Kościuszki. Podczas spotkania z mieszkańcami przedstawiany był program i pomysł na nadchodzącą kadencję kandydatów PiSu w wyborach do parlamentu.  

Na spotkaniu zjawili się kandydaci i działacze PiS w wyborach do Sejmu, m.in.: Krzysztof Czarnecki, Dorota Banaś, Wiesław Pietruczuk, Adam Bogrycewicz i kandydatka na senatora: Jolanta Turczynowicz - Kieryłło. W ocenie uczestników spotkania frekwencja była całkiem spora, wyższa niż w innych rejonach Wielkopolski.

Na placu Kościuszki nie zabrakło też politycznych oponentów PiSu.

iej

iej

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Odwagi Panie Piotrze T.
Odwagi Panie Piotrze T. 28.09.2019, 22:27
Panie Piotrze robi pan bardzo dobrą robotę dla pamięci Polaków. Dobrze by było gdyby przy tym co pan opisuje podawał konkretne osoby także z naszego otoczenia które bezpośrednio przyczyniają się do powrotu ludzi komuny na najwyższe szczeble państwowe i samorządowe.

pytania
pytania 28.09.2019, 22:22
Pytania do kandydatki Doroty Banaś. 1. Od kiedy jest Pani w PiS, dlaczego wstąpiła Pani do partii dopiero po wygranych wyborach 2015? 2. W jakich okolicznościach dostała Pani stanowisko szefa Agencji Rolnej w Złotowie, z czyjej rekomendacji? Przypominam, że nie było konkursu. 3. Za rządów PO wyjeżdżaliśmy z kołami Radia Maryja i środowiskami patriotycznymi na marsze w obronie Telewizji Trwam. Dlaczego nie było Pani oraz nikogo z Pani rodziny razem z nami? 4. W latach 2011-2015 z powiatu złotowskiego wyjeżdżała delegacja na obchody katastrofy smoleńskiej do Warszawy. Miejsce było. Dlaczego zabrakło Pani i członków Pani rodziny? 5. Jak ocenia Pani wybór polityczny swego brata, który w czasach rządów PO-PSL startował z jednego komitetu wyborczego razem z panem Godlewskim i panem Jasiłkiem? W jaki sposób znalazł się w 2018 roku na listach PiS? Czyja rekomendacja? 6. Czy Pani wraz ze swoim kuzynem jesteście asystentami poseł Kubiak? 7. Czy składała Pani kwiaty pod pomnikiem poświęconym m.in. "radzieckim wyzwolicielom"? 8. Grudzień 1970 - Grudzień 1981- Stan wojenny - zabójstwo ks. Jerzego...po której stronie był wtedy Pani ojciec?
Z FB Piotra Tomasza
Z FB Piotra Tomasza 28.09.2019, 18:22
Pani Dorota Banaś startuje do Sejmu z listy PiS. W samej partii jest stosunkowo krótko, bo zapisała się tuż po wygranych przez PiS wyborach. W pakiecie powitalnym(?) dostała stołek ( nie było konkursu) szefa Agencji Rolnictwa w Złotowie. W ubiegłym roku ubiegała się z listy PiS o mandat radnej Sejmiku Wojewódzkiego. Z PiS startował również jej brat, który wcześniej zapewne nie czuł miłości do partii pana Kaczyńskiego, bo próbował zaistnieć z list konkurencyjnych komitetów (m.in. startując razem z Godlewskim i Jasiłkiem - byłymi członkami władz wojewódzkich i miejskich PZPR). Pani Banaś nigdy nie wspierała inicjatyw patriotycznych, które od lat podejmowałem i podejmuję na Krajnie. Nie była nawet ich biernym uczestnikiem. Składała za to kwiaty pod pomnikiem, który poświęcony jest m.in radzieckim. Oczywiście PiS ma pełne prawo dobierać sobie takich ludzi. A ja mam prawo ubolewać, że PZPR budowały w moim mieście te same nazwiska, które dziś budują "Dobrą Zmianę".
Tedii
Tedii 15.09.2019, 20:27
Pójdę zagłosować jak w Polsce zacznie się równo traktować ludzi którzy pracują w tym kraju. Kiedy w konstytucji zapiszą likwidację przywilej ii i zacznie traktować na równi Polaków.Na razie państwo stworzyło chory okradający system w którym te grupy zawodowe które całe życie nie włożyły do PKB ani złotówki czują się jak pączki w maśle na emeryturach. Natomiast ci którzy bez przerwy płacą do tego worka bez dna są okradzeni z własnych pieniędzy. Tak jest w Polsce. Dla przykładu przeciętnie statystyczny Polak zatrudniony na umowę o pracę w sektorze prywatnym (bowiem tylko te grupy utrzymują z finansowego punktu państwo) odda przez 45 lat od 400 do 450 tys zł. Z tych pieniędzy wybierze średnio 160 tys zł. Reszta zostanie przejedzona przez państwo i ludzi którzy nie wpłacają ani złotówki do PKB.
Mathi
Mathi 16.09.2019, 06:58
Teraz podwyższą płacę minimalną OK jest to słuszne bo Polacy mało zarabiają ale za te podwyżki nie zapłacą pielęgniarki nauczyciele mundurowi za te podwyżki zapłacą znienawidzeni prywaciarze i ich pracownicy. W Polsce nikt nie reformuje finansów publicznych kolejne rządy rozbudowują machinę wydatków za które właśnie oni płacą. Pracując na zachodzie Polacy zasuwają u prywaciarzy u nas tworzy się "terytorialsów" kolejną bzdurę która kosztuje potężne pieniądze. Tworzą to ludzie , którzy w życiu nie zarobili pieniędzy tylko je "biorą". PRL pod tym względem się nie skończył trwa nadal.
belfer
belfer 15.09.2019, 07:30
czy doczekamy się odpowiedzi od kandydatki PIS? pozostawienie tych pytań bez odpowiedzi czyni Panią zupełnie niewiarygodną
otokar
otokar 15.09.2019, 16:44
Odpowiedzi? Nie będzie! Bo przecież odpowiedź może każdy sobie napisać.
stach
stach 08.09.2019, 22:34
Te wybory to będzie najwyższa wygrana jednego komitetu po roku 89. Kandydaci PO już nawet nie robią kampanii, bo po co mają wyrzucać pieniądze w błoto
John Conceit
John Conceit 08.09.2019, 16:28
Zwolennicy PiS tak mocni już nie powinni być anonimowi. Jesteście tak potężni, że piszcie z imienia i nazwiska! Kogo się boicie?
48%
48% 08.09.2019, 17:32
Kiedy zrozumiecie że w Złotowie nie tylko zwolennicy będą głosować na PiS.
Tych którzy wiedzą co to wiarygodność, moralność i prawda o minionym okresie jest znacznie więcej. Oni nie kierują się narcyzmem i fałszem lokalnych działaczy PiSu lecz dobrem kraju i jego mieszkańców oraz jego przyszłości. To oni będą motorem który zdecyduje o solidnej wygranej Prawa i Sprawiedliwości.
Kwa, kwaaaa
Kwa, kwaaaa 08.09.2019, 18:36
Wiarygodność, moralność i prawda - buhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Drew
Drew 08.09.2019, 18:51
Kwa, kwaaaa ty pewnie jesteś z tych którzy biorą wszystko co rzad PiSu daje.
No i tacy jak ty pierwsi polecą zaglosować na PiS.
To dobrze tylko po co ten chichot dla szpanu przecież wszyscy wiedzą że nie tylko pisowcy zagłosują na PIS.
Ty też wiesz jaka jest rożnica pomiędzy POKO a PiS i ne wstydź sie tego okazywać.
HWDPO
HWDPO 08.09.2019, 07:23
U nas w PO, to wszystko takie sztuczne : sztuczna inteligencja, sztuczne uśmiechy , sztuczne protezy zębowe sztuczny program wyborczy i nawet garnitury mamy z kartonu.
Ja lubię ludzi
Ja lubię ludzi 08.09.2019, 00:16
Mam znajomego, który kocha Kaczyńskiego. Czasami myślałem, co ich łączy i już wiem - niechęć do ludzi. Nie piszę złośliwie, ale tak jest.
Mirka
Mirka 16.09.2019, 08:54
A ja znam osoby które nienawidzą J. Kaczyńskiego, wyzywają biorących 500+ od szmat a ich dzieci biorą wszystko co im PiS daje.
Myślę że tych ludzi zaślepia miłość do swojej kasy i nienawiść do ludzi.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 05.09.2019, 14:10
Pytania do kandydatki Doroty Banaś. 1. Od kiedy jest Pani w PiS, dlaczego wstąpiła Pani do partii dopiero po wygranych wyborach 2015? 2. W jakich okolicznościach dostała Pani stanowisko szefa Agencji Rolnej w Złotowie, z czyjej rekomendacji? Przypominam, że nie było konkursu. 3. Za rządów PO wyjeżdżaliśmy z kołami Radia Maryja i środowiskami patriotycznymi na marsze w obronie Telewizji Trwam. Dlaczego nie było Pani oraz nikogo z Pani rodziny razem z nami? 4. W latach 2011-2015 z powiatu złotowskiego wyjeżdżała delegacja na obchody katastrofy smoleńskiej do Warszawy. Miejsce było. Dlaczego zabrakło Pani i członków Pani rodziny? 5. Jak ocenia Pani wybór polityczny swego brata, który w czasach rządów PO-PSL startował z jednego komitetu wyborczego razem z panem Godlewskim i panem Jasiłkiem? W jaki sposób znalazł się w 2018 roku na listach PiS? Czyja rekomendacja? 6. Czy Pani wraz ze swoim kuzynem jesteście asystentami poseł Kubiak? 7. Czy składała Pani kwiaty pod pomnikiem poświęconym m.in. "radzieckim wyzwolicielom"? 8. Grudzień 1970 - Grudzień 1981- Stan wojenny - zabójstwo ks. Jerzego...po której stronie był wtedy Pani ojciec?
teo
teo 05.09.2019, 15:00
Listy PIS są pełne takich miłośników PIS którzy pokochali tą partię gdy dostali stołek, lub pokochali aby go dostać. Na 18 kandydatów PIS w okręgu Piła chyba ponad połowa to tacy co dostali etat od PIS. Na szczęście na tej liście jest kilku ludzi na których warto oddać głos ale nie na jedynkę bo to gość który startował na burmistrza ale nigdy pod szyldem PIS.
Panie Piotrze Koło się zamknęło.
Panie Piotrze Koło się zamknęło. 04.09.2019, 21:43
Panie Piotrze o ile można, niech pan nie będzie naiwny. Coraz częściej ci którzy mają korzenie komunistyczne nie będę już wymieniać w jakim wydaniu coraz częściej zajmują miejsca tych którzy przez lata byli i nadal są po prawej stronie prawdy. Dobrze pan wie kto od lat o to zabiega w powiecie i dla kogo komuniści oraz post komuniści są najważniejsi. Ważne przy tym jest że po taki rozdaniu ta osoba może świecić blaskiem popularności na różnych polach politycznych od prawa do lewa. Tak to prawda że dla niektórych wstydliwa przeszłość przed 1989 rokiem dzięki tym manewrom staje się siłą napędową do znalezienia swojego miejsca w nowych okolicznościach. Sam pan napisał że osoby z przeszłością z którą walczyło 10 milionów Polaków ładną nowomowę mają jakby wrodzoną. Ta okoliczność daje im możliwość mamienia i tłamszenia każdego kto nie może pogodzić się z tym że jego walka z Komunistami i ich reżimem poszła na marne bo ta walka to było Wielkie Oszustwo. Można było nie mobilizować Polaków do nieustającej walki tylko od razu w 1979r dogadać się z Komunistami bez robienia cyrku z ich rozliczaniem w późniejszej formie lustracji. Niech pan panie Piotrze zada sobie pytanie gdzie przed 1989r. byli ci którzy od 1991r uważają się za tych najważniejszych w takich miastach jak Złotów, Krajenka, Okonek czy Jastrowie i to pomimo że wielu z nas nie przyjmie tego do swojej świadomości. Ci którzy nigdy nie zmienili swoich idei wiedzą że Honoru nie da się ani kupić ani sprzedać dlatego dlatego z obecnym stanem nigdy się nie pogodzą.
Na szczęście kandydatów PiS do parlamentu z naszego okręgu wyborczego mamy wielu co daje nam możliwość właściwego wyboru.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 03.09.2019, 22:04
Dorora Banaś to córka byłego sekretarza POP PZPR w Krajence. W PiS zdaje się od 3 lat. To osoba słabo znana na prawicy. Przebojowa jednak jak jej ojciec, który awans zaliczył w stanie wojennym. Rodzina kojarzona do niedawna z lewicą. Brat startował m.in. z jednego komitetu z panem Godlewskim i panem Jasiłkiem, których szerzej nie trzeba przedstawiać. Po wygranych wyborach przez PiS pojawili się nagle w partii Kaczyńskiego.... i to jako regionalni liderzy. Pani Dorota Banaś i jej kuzyn zostali asystentami pani Kubiak. Pani Banaś dostała też stołek szefa Agencji Rolnej w Złotowie. Nie było konkursu! Przedstawiciele rodziny pani Doroty Banaś dostali też wysokie miejsca na listach PiS do samorządu. Teraz pani Banaś kandyduje z 6 pozycji do Sejmu. Ciekawe, że w przeciwieństwie do poprzednich lat nie ma kontrkandydata z PiS w powiecie. Mecenas Podmokły nie miał tego szczęścia.
Podpis
Podpis 07.09.2019, 14:45
"...z panem Godlewskim i panem Jasiłkiem, których szerzej nie trzeba przedstawiać. Po wygranych wyborach przez PiS pojawili się nagle w partii Kaczyńskiego.... i to jako regionalni liderzy..." już się wystraszyłem, że to ci panowie w PISIE :)
Kos
Kos 07.09.2019, 15:09
Ci jeszcze nie są w PiS, ale jest pomiędzy nimi łącznik który by ich tam chętnie widział.

syp
syp 05.09.2019, 15:04
Ponoć nawet Fidurski nie wiedział że Banasiowa ma dostać stołek w Agencji. Ale ta partia ma te same problemy co PO. wiceprezesem jednego z banków zostaje np gość którego łączyło z nim tyle że miał tam konto. Nigdy w żadnym banku nie pracował. Ale teraz kasuje co miesiąc więcej niż przeciętny mieszkaniec w rok.
ABER
ABER 05.09.2019, 20:09
Odp. Na pytanie powyżej a dotyczące -ponoć- już padła.
Wynik jest dodatni.
Nopis
Nopis 05.09.2019, 12:18
Co z tego? Ma cierpieć za przeszłość ojca? Dlaczego? A co najmniej PiS nie jest konsekwentny w tropieniu przeszłości swych wyznawców, i to bez grzebania w życiorysie ojca. Znam pismena, którego ojciec był bardzo wysoko postawionym komunistą w Złotowie, który innych wyzywał innych od resortowych dzieci. Gdy mu to wytknąem, powiedział, że jego ojciec był porządny... Hipokryzja.
AMAL
AMAL 05.09.2019, 13:55
Do Nopis ***** Odpowiem tak;
Dlaczego za przeszłość takich ojców komunistycznego reżimu mają cierpieć dzieci robotników i walczącego z nimi pokolenia. Dlaczego przed dziećmi ojców walczących o wolny kraj nadal zamknięte są drzwi choćby urzędów, sądów itp. Dlaczego dzieci Komunistów dziedziczą wpływy także te polityczne. W końcu dlaczego mamy im zapominać co przez dziesiątki lat robili z polskimi narodem.
Nie po to byliśmy przez Komunistów wyzyskiwani, gnębieni żeby dzisiaj kiedy ktoś o tym przypomina był wyzywany od ,,Hipokryzji".
Hipokryzją jest to co ty wypisujesz bo nikt nikomu nie zarzuca że był złym ojcem bowiem napewno dzieci Komunistów miały lepiej niż dzieci robotników.
Hipokryzją jest też to że ludzie prawicy odpowiedzialni za idee wolnościowe do tych szeregów wcielają ludzi tamtej ciemnej strony.
Czym to się kończy możemy obserwować na codzień.
Apage
Apage 05.09.2019, 19:00
Dorota to diabeł wcielony, ciemna moc? Nie wiedziałem????
z sieci
z sieci 02.09.2019, 19:30
Trzeba to sobie powiedzieć wprost: Polska za czasów PO-PSL postanowiła dać rosyjskiemu Gazpromowi hojny prezent. W wyniku rozmów prowadzonych w latach 2008 - 2010 przez ekipę Tuska i Pawlaka nasz kraj praktycznie zrezygnował z pobierania opłat za przesył 30 mld m3 rosyjskiego gazu na zachód Europy. Ograniczyliśmy się do marnej opłaty w wysokości ok. 5,5 mln $. Szacuje się, że z tego powodu spółka zarządzająca polskim odcinkiem gazociągu jamalskiego, traciła w latach 2010 - 2017 od 1,5 do nawet 2,0 mld zł potencjalnego zysku rocznie!
Fjrvjdvjdbk
Fjrvjdvjdbk 03.09.2019, 06:22
A wiesz ile kosztuje gaz skroplony? Dodaj do tego amortyzację terminala i wtedy porównuj z Ruskim gazem. Oczywiście fakt, że w tamtym czasie nie mieliśmy terminala niewątpliwie sprawiał, że Ty zapewne wynegocjował byś cenę dużo wyższą.
maniek
maniek 01.09.2019, 11:20
ta pani adwokat Turczynowicz Kieryło nawet do rzeczy gada
Złotów wolny od tęczowych zboczeńców
Złotów wolny od tęczowych zboczeńców 30.08.2019, 10:46
Zmieciemy na jesień PO KO spoko !!! Osiem lat złodziejstwa pamiętamy won !! PIS ani kroku w tył , moja rodzina głosuje na was .
Flatower
Flatower 03.09.2019, 14:14
4 lata ziobryzmu-kaczyzmu i ciagle stoimy w tym samym punkcie.Jakos nie mozna zlapac tych z PO , odpowiedzialnych za "zlodziejstwa", zadnych procesow, nic ! Liczylem, ze zobacze mafiosow Vatowych , ale ich tez niema; A forsa na rozdawanie od pierwszego dnia jednak byla? Czyli co, cos tam w kasie PO zostawilo, ze bylo na pincet+, na nagrody, na limuzyny po milionie i na samoloty. A tak w zaufaniu , ta forsa juz sie konczy, moze starczy do wyborow a potem i tak glupi suweren zabuli !
Polak
Polak 04.09.2019, 17:32
Flatower Jakos nie mozna zlapac tych z PO , odpowiedzialnych za "zlodziejstwa"-A jednak złapali za złodziejstwa PO PZL do Trybunału Stanu Tusk Kopacz i wszystko w temacie
Złotów dla wszystkich
Złotów dla wszystkich 30.08.2019, 13:01
Ty powyżej jesteś ograniczony społecznie . PiS po zwycięstwie nie będzie skupiał się na zamiataniu czy walce nawet LGBT. Prawo i Sprawiedliwość nie potrzebuje wichrzycieli lokalnych i wie że kiedy do swojego programu przekona większość to takie oddolne organizacje znikną w naturalny sposób. Nie oznacza to że ludzie o innych orientacjach seksualnych innej wyznania wiary będą przez rząd atakowani. To tacy ludzie jak ty przyczyniają się do złego zdania o PiSie.
Mamy czas wyborów i lepiej żarnik usta i nie wypowiadaj się w imieniu PiS.
Jili
Jili 29.08.2019, 20:05
Głosujcie na Dorotkę i Jolkę.Tylko PiS.
Reszta tylko obiecuje.
dp
dp 29.08.2019, 20:09
Niestety PIS też tylko obiecuje
To cieszy.
To cieszy. 29.08.2019, 13:33
A zebrano masę podpisów.

Pozostałe