Wtorek, 17.09.2019

Kamila Krzanik-Dworanowska nadal dyrektorem muzeum

  • 28.08.2019, 10:03 (aktualizacja 28.08.2019, 10:13)
  • iej
Kamila Krzanik-Dworanowska nadal dyrektorem muzeum

Na bipie złotowskiego Urzędu Miejskiego pojawiło się zarządzenie burmistrza Adama Pulita w sprawie powołania dyrektora Muzeum Ziemi Złotowskiej w Złotowie. W zarządzeniu czytamy, że: & 1. Powołuję Panią Kamilę Krzanik-Dworanowską na stanowisko Dyrektora Muzeum Ziemi Złotowskiej w Złotowie. § 2. Powołanie następuje na czas określony od dnia 25 sierpnia 2019 r. do dnia 25 sierpnia 2026 r. 

W zakresie powierzenia zasięgnięto opinii w Lokalnej Grupie Działania Krajna Złotowska.

Pani dyrektor gratulujemy i życzmy równie owocnej pracy jak dotychczas, w minionych trzech latach pełnienia funkcji dyrektora MZZ.

iej

iej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 28.08.2019, 14:00
Gratulacje za juz no i owocnej pracy na nsstępne lata
stach
stach 28.08.2019, 13:24
Czy ta pani już usunęła kolczyk?
G
G 28.08.2019, 13:22
O opinie zapytano LGD, śmiech na sali!
jaki
jaki 29.08.2019, 15:36
A może to pomyłka? Może chodzi o stanowisko przewodniczącej koła gospodyń wiejskich w Klukowie, Sypniewie lub Debrznie Wsi? Bo skoro decyduje szef LGD, znany z organizowania konkursów kulinarnych w każdej wsi...
Ledwig
Ledwig 28.08.2019, 13:16
Świetna dyrektor, muzeum ruszyło, teraz jest mniej wystaw znajomych z sanatorium.
młodzież trzeźwo myśląca
młodzież trzeźwo myśląca 29.08.2019, 07:17
Tak, teraz są wystawy znajomych z Senior-Wigor i Koła Przyjaciół Zagrody Krajeńskiej.
to niedobrze
to niedobrze 28.08.2019, 11:40
Dyrektorem powinien być Pan Jelonek ,świetny historyk a nie ta słabizna.
Wiem jak jest
Wiem jak jest 29.08.2019, 10:31
Nie obrażaj , pokaż , że jesteś lepszy/sza.
J.
J. 28.08.2019, 13:16
Prowadzenie muzeum nie polega tylko na dzieleniu się wiedzą z zakresu historii, więc nie opowiadaj głupot .Zapytajcie samego zainteresowanego czy odważyłby się podjąć tę funkię
10
10 28.08.2019, 13:30
Tak, to stanowisko wprawdzie nie wymaga tylko dzielenia się tą wiedzą, ale wymaga jej posiadania, choćby w minimalnym zakresie!
Wiem jak jest
Wiem jak jest 31.08.2019, 10:41
Rozumiem , że takową wiedze posiadasz i jesteś ........... . Ta osoba jest na właściwym stanowisku.
11
11 31.08.2019, 16:01
Niestety nie jest. Nie wystarczy rzucać jakies chwytliwe hasła o "otwarciu" i zachwycać się kiczem reklamowym. A gdzie wiedza, doświadczenie, szacunek do ludzi i tradycji..
Dyrektor muzeum to nie hostessa do przyciągania klienta, a ktos, kto powinien świadomie pokierować tą placówką tak, aby uświadomić mieszkancom wartość i różnorodność tego, co pozostawily nam poprzednie pokolenia. Do tego potrzebna jest wiedza historyczna.
Do "już wiem"
Do "już wiem" 31.08.2019, 17:00
Jakie 5 lat? Ona dostala powierzenie na 7. Ale masz rację, pewnie skończy wczesniej. tak jak piszesz, razem z "burmiszczem"
Już wiem
Już wiem 31.08.2019, 16:31
Mocno cierpisz !!! Szansa za 5 lat.
Też wiem.
Też wiem. 31.08.2019, 13:10
Na właściwym, powiadasz siostro? O tak, dla niej to lepsze stanowisko niż praca w sklepie lub hurtowni. Też wolisz pracować w muzeum niż przy pieczarkach?
@
@ 28.08.2019, 11:59
Zgadzam się, pan Jerzy byłby świetny.
Życie
Życie 31.08.2019, 16:31
Znajomy ?????????
J.
J. 28.08.2019, 13:17
w czym?
też J.
też J. 01.09.2019, 08:13
W tym, w czym ty nigdy nie będziesz. Do muzeum nie ma po co wchodzić, jak tego pana akurat nie ma. Jakieś dziwne baby niczym czarownice na miotle uciekają, jak zwiedzający chce o coś zapytać. Albo jak szuka książki na dany temat - to polecają gadżety i herbaty. Cyrk.
Wiem
Wiem 29.08.2019, 10:33
W czym niby???

Pozostałe