Pomóż pani Marcie!

  • 27.08.2019, 00:32 (aktualizacja 27.08.2019, 00:34)
  • iej
Pomóż pani Marcie!
Rozwijając markę „Złotów. Wielkopolskie Zdroje” zataczamy coraz szersze kręgi. Docieramy już nie tylko do turystów, przedsiębiorców czy potencjalnych mieszkańców, ale również do naukowców.

 

Jakiś czas temu z prośbą o pomoc zwróciła się do nas Pani Marta Kumaszka – studenta kierunku Gospodarka Przestrzenna w Instytucie Geografii i Rozwoju Regionalnego, Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowaniu Środowiska Uniwersytetu Wrocławskiego. Udzieliliśmy Pani Marcie wielu szczegółowych informacji, które przysłużą się do napisania pracy magisterskiej pt. „Marka «Wielkopolskie Zdroje» jako podstawa budowy wizerunku miasta Złotów i jego dalszego rozwoju”.

Aby całościowo pomóc naszej studentce prosimy o pomoc również Państwa – naszych Mieszkańców. Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej wdrażanej marki „Złotów. Wielkopolskie Zdroje”. Celem ankiety jest poznanie Państwa opinii na temat marki, a tym samym, wizji rozwoju miasta. Realizacja celu pozwoli określić stopień rozpoznawalności i akceptacji założeń marki oraz identyfikację najważniejszych atutów i problemów, z którymi boryka się Złotów.

Pozyskany materiał zostanie wykorzystany wyłącznie do celów naukowych. Ankieta jest anonimowa, a uzyskane dane nie będą udostępniane osobom trzecim.

Wierzymy, że treść ankiety zainteresuje Państwa, jako aktywnych i zaangażowanych społecznie mieszkańców Złotowa, którym nie jest obojętna przyszłość i systematyczny rozwój miasta.

Jeśli uznacie Państwo projekt za interesujący i godny uwagi, prosimy o rozpropagowanie tej informacji wśród swoich bliskich i znajomych. 

Wypełnienie ankiety zajmie maksymalnie od 5 do 8 minut w zależności od wybranych wariantów odpowiedzi.

Razem z Panią Martą dziękujemy za poświęcony czas.

UM Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe