Piknik w ROD Piast

  • 24.08.2019, 23:31 (aktualizacja 25.08.2019, 14:00)
  • iej
Piknik w ROD Piast

Dzisiaj Rodzinny Ogród Działkowy "Piast" mieszczący się na obrzeżach Złotowa, ale już na terenie gm. wiejskiej  Złotów przygotował piknik. Na piknik zaproszono działkowców z rodzinami, była grochówka, występy wokalne Andrzeja Sypuły, Urszuli Belki i Krzysztofa Majewskiego. Zasłużonym działkowcom wręczono wyróżnienia i odznaczenia. Były gry i zabawy dla młodszych i starszych, było miło i sympatycznie!

iej

iej

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
V ROD
V ROD 25.08.2019, 11:19
A kiedy miasto przejęło tereny ogrodów Piast i to bez ich wiedzy. Czy to już fakt dokonany.
Jeśli by tak było to z czego mieliby cieszyć się działkowicze czy nie wiedzą o co tu chodzi. Jak można bronić pięciu starych drzew iglastych w centrum miasta i pokrętnie dążyć aby w pobliżu ekologicznej działalności wielu ludzi godzić się na brutalne wkraczanie z budową domów jednorodzinnych tuż za płotem wszystkich ogrodów działkowych. O co w tym wszystkim chodzi że miasto umożliwia politykę wkraczania budownictwa na tereny działkowe. Kiedy wreszcie poznamy prawdę co do przyszłości ogrodów działkowych w Złotowie. Puki to nie nastąpi nie ma z czego się cieszyć bowiem zbyt wiele jest do stracenia.

Pozostałe