Czyj to trójkołowiec?

  • 23.08.2019, 13:03 (aktualizacja 23.08.2019, 16:15)
  • iej
Czyj to trójkołowiec?
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie są w posiadaniu trójkołowego roweru marki „Rehtime” koloru srebrnego, utraconego prawdopodobnie w wyniku przestępstwa.

 

W dniu 13 sierpnia br. w Złotowie na ul. Partyzantów policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży roweru. W toku następnie wykonywanych czynności służbowych policjanci odzyskali i zabezpieczyli trójkołowy rower marki Rehtime” model „Sports World Multi- Speed", co do którego istnieje uzasadnione podejrzenie, iż pochodzi z kradzieży dokonanej na terenie Jastrowia.

W związku z powyższym zwracamy się do osób które utraciły lub rozpoznają widoczny na zdjęciach rower o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Złotowie Al. Piasta 49. Rower czeka na właściciela.

Numery kontaktowe: Komenda Powiatowa Policji w Złotowie 067 265 00 90, Komisariat Policji w Jastrowiu 067 065 03 330 .

 

IW

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe