W Tarnówce jak w mikrofalówce?

  • 15.08.2019, 13:00 (aktualizacja 17.08.2019, 19:49)
  • iej
W Tarnówce jak w mikrofalówce?
Nasz czytelnik nadesłał nam zdjęcia akcji plakatowej, jaka miała dzisiaj miejsce w Tarnówce

Akcja dotyczy masztu telefonii komórkowej, który stanął w tej miejscowości, niedaleko od szkoły. Pomimo zapewnień, że maszt nie będzie negatywnie oddziaływał na środowisko, są osoby, które mają inne zdanie. Padają podejrzenia, że na maszcie będą instalowane urządzenia najnowsze, 5. generacji, czemu dano wyraz na plakatach. Urządzenia te mają mieć silny wpływ na ludzie zdrowie... Zdaniem wielu mieszkańców Tarnówki, temat protestów jest rozwojowy, ze względu na fakt, że w sprawie postawienia masztu zabrakło konsultacji z miejscową społecznością.

(red), fot: Czytelnik

iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
15 zębów później
15 zębów później 16.08.2019, 12:04
Nie ma nic gorszego jak tępe, niewykształcone wieśniaki zabierają się za protest przeciwko czemuś z czego korzystają codziennie! Jak taki tłuk pojmie, że jego telefon, który codziennie przystawia do swojego zażółconego, spoconego ucha ma identyczną moc nadawczą jak nadajnik. Jak taki dureń jeden z drugim przyswoi fakt, że fale i tak propagują na każdym skrawku ziemi, nawet w Tarnówce jak powietrze. Nadajnik jedynie wysyła fale o zakodowanej częstotliwości, aby wyróżnić w chaosie wiązkę o konkretnym kodzie, który przenosi informację. Informację czasem błahą, że stara zrobiła obiad i trzeba zejść z pola zapchać trzewia, bo ostygnie a bladź chce gary pomyć i na serial zad ułożyć, który niebawem na Polsacie idzie, na ironie też za pomocą fal z satelity . Podobnie jak wiejska baba stojąca na ganku uderza w wiadro celem wysłania komunikatu dźwiękowego za pomocą powietrza, które podobnie jak mikrofale zalewa całą wieś. nadajnik to jedynie urządzenie rozsiecze te same fale, które są w otaczającym nas środowisko tylko odpowiednio zakłócone najprościej to ujmując. No tak, ale napisz teraz debilowi ze wsi, że coś jest zakłócone to się wystraszy, że jego krowa której odebrał młode nie będzie na próżno mleka dawać. Bo nadajnik w pobliżu zakłócenia daje.
Ola
Ola 17.08.2019, 11:42
Musisz być bardzo nieszczęśliwy w życiu, że w jednym komentarzu wylewasz swoje frustracje,za pomocą słownictwa rodem z rynsztoka.
Bolek
Bolek 18.08.2019, 12:39
Poczytaj wiersz Juliana Tuwima pt. Giełdziarze.
Jan
Jan 15.08.2019, 19:22
Ciemnota! Fale w mikrofalówce od tych "komórkowych" róznią się tak samo jak papier od stali.
456
456 15.08.2019, 17:24
Słusznie nie głosujecie na sieci komórkowe! Najlepiej wyrzućcie telefony 😂
123
123 15.08.2019, 15:41
Najgorsze jest to, że nikt nie zapytał mieszkańców o zdanie... Odwdzięczą się - przy następnych wyborach...

Pozostałe