V Liga:
Kolejka 2 - 17-18 sierpnia |
1922 Lechia Kostrzyn | - | Sokół Pniewy | 4 września, 17:30 |
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 16:00) odwołany | |||
Leśnik Margonin | 4-2 | Płomień Połajewo | 17 sierpnia, 15:00 |
Huragan Pobiedziska | 4-0 | Sparta Oborniki | 18 sierpnia, 15:00 |
GLKS Wysoka | 4-2 | Sparta Złotów | 18 sierpnia, 16:00 |
Noteć Czarnków | 0-0 | Czarni Czerniejewo | 17 sierpnia, 17:00 |
Concordia Murowana Goślina | 2-2 | Wełna Skoki | 14 sierpnia, 18:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno | 1-1 | Zamek Gołańcz | 17 sierpnia, 15:00 |
Pogoń Łobżenica | 1-3 | Iskra Szydłowo | 17 sierpnia, 16:00 |
Klasa okręgowa
Kolejka 1 - 15 sierpnia |
Zjednoczeni Kaczory | 2-2 | Fortuna Wieleń | 15 sierpnia, 16:00 |
Iskra Wyszyny | 3-3 | Kłos Budzyń | 15 sierpnia, 12:00 |
Unia Wapno | 7-0 | Orzeł Pęckowo | 15 sierpnia, 16:00 |
Tarnovia Tarnówka | 2-1 | Noteć Dziembowo | 15 sierpnia, 17:00 |
Stella Białośliwie | 3-4 | Noteć Rosko | 15 sierpnia, 14:00 |
Sokół Szamocin | 1-3 | Orkan Śmiłowo | 15 sierpnia, 16:00 |
Sokół Damasławek | 2-2 | Korona Stróżewo | 15 sierpnia, 16:00 |
Polonia Chodzież | 2-0 | Wenus Jędrzejewo | 15 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 2 - 17-18 sierpnia |
Fortuna Wieleń | 2-1 | Wenus Jędrzejewo | 18 sierpnia, 17:00 |
Korona Stróżewo | 1-1 | Polonia Chodzież | 18 sierpnia, 14:00 |
Orkan Śmiłowo | 7-2 | Sokół Damasławek | 18 sierpnia, 15:00 |
Noteć Rosko | 2-1 | Sokół Szamocin | 18 sierpnia, 15:00 |
Noteć Dziembowo | 2-1 | Stella Białośliwie | 18 sierpnia, 14:00 |
Orzeł Pęckowo | 3-2 | Tarnovia Tarnówka | 18 sierpnia, 16:00 |
Zjednoczeni Kaczory | 4-2 | Iskra Wyszyny | 18 sierpnia, 16:00 |
Unia Wapno | 3-0 | Kłos Budzyń | 18 sierpnia, 15:00 |
Klasa A
Kolejka 1 - 17-18 sierpnia |
Polonia Jastrowie | nie odbył się | Włókniarz Okonek | 17 sierpnia, 16:00 |
KP Piła | 5-0 | Iskra II Szydłowo | 17 sierpnia, 13:00 |
Drawa Krzyż Wielkopolski | 2-2 | Sokół Kościerzyn Wielki | 17 sierpnia, 17:00 |
KS Leżenica | 1-1 | Leśni Zawada | 18 sierpnia, 14:00 |
Gryf Zofiowo | 0-6 | Iskra Krajenka | 18 sierpnia, 14:00 |
Błyskawica Nieżychowo | 0-2 | Derby Stara Łubianka | 18 sierpnia, 15:00 |
Arto Trzcianka | 1-4 | Łobzonka Wyrzysk | 18 sierpnia, 15:00 |
Sparing:
15 sierpnia, godz. 19.00
GTS Lipka - Iskra Czernice 2-1
Napisz komentarz
Komentarze