Powstaje żłobek gminny w Lipce

  • 15.08.2019, 00:29 (aktualizacja 15.08.2019, 00:36)
  • iej
Powstaje żłobek gminny w Lipce
W budynku Szkoły Podstawowej w Lipce przy ul. Gajowej, realizowane są prace budowlane związane z utworzeniem Gminnego Żłobka

Trwają roboty budowlane wewnątrz budynku oraz na zewnątrz (budowa placu zabaw). Zbudowane zostaną schody wejściowe oraz widna dla niepełnosprawnych. Zmodernizowane zostaną sale i toalety, które będą przystosowane dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Przebudowana zostanie instalacja wodociągowa, kanalizacja sanitarna, wykonana zostanie nowa instalacja elektryczna, montaż stolarki drzwiowej i okiennej, tynki ścian oraz położone zostaną nowe wykładziny. Przebudowany zostanie również system wentylacji.

Wartość zadania: 700 000,00 zł.

UG Lipka

iej

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe