Studia w Złotowie?

  • 12.08.2019, 23:13 (aktualizacja 13.08.2019, 00:34)
  • iej
Studia w Złotowie?
Instytut Studiów Podyplomowych rozszerzył ofertę edukacyjną ośrodka w Złotowie

 

W Złotowie od roku funkcjonuje filia Instytutu Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie. W jej ofercie dotąd znajdowały się wyłącznie studia podyplomowe, dzięki sporemu zainteresowaniu udało się ją jednak poszerzyć. W złotowskim ośrodku uruchomione zostały studia 5-letnie o kierunkach:

- edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna – studia jednolite pięcioletnie magisterskie,

- pedagogika specjalna - studia jednolite pięcioletnie magisterskie,

- pedagogika ogólna - studia I i II stopnia.

Ponadto wciąż funkcjonują studia podyplomowe.

Więcej informacji na temat Instytutu Studiów Podyplomowych i jego oferty dostępnych jest na stronie internetowej,informatorze lub pod numerem telefonu 882-940-796 u kierownik Justyny Zabel.

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
popieram
popieram 13.08.2019, 10:55
To bardzo dobrze ale utwórzcie też wydział Ekonomii.My ,żeby studia zrobić musieliśmy wyjeżdżać na kilka lat do większych miast co nie było to komfortowe a potem wracac do Złotowa.
mgr. pedagogiki
mgr. pedagogiki 13.08.2019, 12:31
Tylko czy strajkujący i niezadowoleni uczyciele z ZNP będą chcieli ustąpić miejsca absolwentom mgr. pedagogiki.
Uczyć się tylko dla nauki i pracować fizycznie także poza granicami kraju to żadna nowość.
wstyd
wstyd 13.08.2019, 12:54
te mgr ? Po mgr nie stawia się kropki.
Brojarz zapowiada STRAJK.
Brojarz zapowiada STRAJK. 13.08.2019, 14:34
Kropka miała za zadanie zwrócić uwagę i tak się stało. Poza tym mój tytuł mgr. z kropką to szacunek do tytułu z którego jestem dumna choć z powyższych przyczyn w zawodzie nie pracuję.
Uderz w stół i nożyce się odezwą.
Do mgr.
Do mgr. 14.08.2019, 15:30
Nieuk z Ciebie ityle. Powiedzenie brzmi: "Uderz w stół A nożyce się odezwą". Typowy wyborca PiS - niedouczony, ale "święcie" przekonany o swojej racji.
mgr
mgr 14.08.2019, 21:32
Jestem dumna że mogę głosować na Prawo i Sprawiedliwość.
Jest nas coraz więcej pokażemy to 13.10.2019ri do tego nie trzeba mieć żadnych tytułów.
Do powyżej
Do powyżej 15.08.2019, 10:26
Zgadza się, do tego, zeby głosować na PiS nie trzeba zadnych tytułów, żadnej wiedzy o polityce ani rozsądku. Wystarczy ślepa wiara w to, co powie prezes. Wystarczy pokazać wam ludzi, którzy będą waszymi wrogami, a bez wahania rzucicie sie na nich z kamieniami i wyzwiskami, nie wiedząc nawet kogo atakujecie , wystarczy, ze ktoś na górze powie, że trzeba kogoś zwalczać. PiS wydobywa to co najgorsze w czlowieku i pozawala ludziom czuć z tego dumę- np ze nienawidzą Żydów, homoseksualistow, uchodźców, lewaków itd. Na tym polega sila twojej partii.
cf
cf 16.08.2019, 12:51
Dlatego wy zakładacie rondle profanując Mszę Święta? Malujecie waginy na tle Matki Boskiej, podrzynacie gardła kukłom w barach dla pederastów? To jest wasza mowa?
pamietaj kij ma dwa końce
pamietaj kij ma dwa końce 16.08.2019, 17:14
"cf' czy to słyszałaś w TV Trwam? czy Jędraszewski ci to powiedział?
Powiedz nazwisko ,konkrety a nie bluzgaj tutaj i nie używaj liczby mnogiej wy bo wy w kościele też macie LGBT, ta druga literka to geje a ta trzecia to B Biseksualni ,którzy chca seks z kobietami i tez z mężczyznami.Mają dzieci z kobietami świeckimi i z zakonnicami.Włącz Facebook Joanny S Wielgus tam jest nagranie zakonnic jak skarżą si e,że niektórzy ksieża zrobili DOM PUBLICZNY z Zakonu żeńkiego i gwałcili zakonnice,które co dopiero ślubowały czystośc Panu Bogu.
Marianna
Marianna 15.08.2019, 16:22
Ty powyżej a gdzie ty w Złotowie widzisz Prezesa. Gdzie ty w Złotowie widzisz ludzi którzy nienawidzą. Gdzie ty w Złotowie widzisz homofobię czy rasizm. Oczywiście są grupki ludzi którzy korzystają z tych samych praw co my wszyscy a jednak próbują wprowadzać niepokój i kłótnie na temat uchodźców, którzy wcale nie są zainteresowani pobytem w naszym mieście. Nie wiem jak byś się czuł gdyby tobie będąc w Niemczech, Holandii, Anglii drogą najazdową kazano osiedlić się na Litwie.
W twoim myśleniu to rzeczywiście brak rozsądku ale masz do tego prawo tylko sam nie siej nienawiści i jadu w kierunku osób popierających PiS i obecny rząd.
Swoim życiem daj przykład innym jak żyć bez jątrzenia wokół siebie. W demokratycznym państwie masz prawo głosować na kogo chcesz i za to nikt cię nie potępi a ty nie gardź tymi którzy obecnie w większości mają inne zdanie na temat oceny sytuacji w kraju.
Do powyzej
Do powyzej 15.08.2019, 17:08
Ja nie gardzę, stwierdzam tylko fakt, że większość wyborców PiSu nie ma własnego zdania, powtarza tylko frazesy partyjnych przywódców. Pogardy matomiast najlepiej uczy TVP w swojej szczujni "wiadomosciach" Mówią tam bardzo wyraźnie, kogo należy nienawidzić i kim gardzic. To wasz prezes (nie w Złotowie, ale co to ma do rzeczy?) podzoelil Polakow od poczatku swojej wladzy na lepszy i gorszy sort. To w tej waszej szczujni mówią, kto moze się czuć prawdziwym Polakiem (bo popiera PiS) a kto jest "szmalcownikiem", "zdrajca" i "kanalia". I ty twierdzisz, że to ja gardzę? Tak, gardzę populizmem, homofobia, nazizmem i calym tym aparatem nienawisci w państwie. Nie czuję z niego dumy i piszę, bo takie mam zdanie. I JESZCZE mam do niego prawo.
Też głosuję na PiS
Też głosuję na PiS 15.08.2019, 17:52
Znowu to samo widzę że nic nie zrozumiałeś. Napisałam że masz prawo do swojego zdania ale nie masz prawa do pogardy dla zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. To z twojej pogardy padają słowa homofobia, nazizm, populizm. To ty uruchamiasz nienawiść powtarzając brednie które na naszym terenie nie występują. Skończ już z POwtarzaniem się a może nie , być może twoje uprzedzenia w 60 % przyczynią się do wygranej PiSu w nadchodzących wyborach.
Odp
Odp 15.08.2019, 18:11
Czyli jesli twoja partia np. wsadza do więzień ludzi protestujących w Warszawie i innych miastach (wg ciebie brednie, ale to fakt, tylko nie podają go w tvpis) to nieistotne, bo nie ma miejsca na naszym terenie? Jesli ministrowie jawnie klamia, oszukują to tez w porzadku, bo to w Warszawie a nie u nas? Gratuluję zaslepienia. Moze jest was większość, a moze tylko pozorna większość. I większość jeszcze nie swiadczy o racji, a o demokracji się nie wypowiadaj, bo jej juz praktycznie nie ma. Co to za demokracja, kiedy w rękach jednego czlowieka (Ziobro) lezy wladza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza? A o wynikach wyborów przesądza pisowska instytucja?
Do Odp
Do Odp 15.08.2019, 18:58
A przeciwko czemu oni protestują, a gdzie ty odbierasz tvpis, a jaki minister ciebie okłamał. Jeśli z tego powodu nie możesz normalnie żyć i wiesz o tym że kogoś zatrzymano bezprawnie to złóż doniesienie do prokuratury a nie stawiaj równości pomiędzy przyjezdnymi do Warszawy z mieszkańcami Złotowa. My jesteśmy goscinni, tolerancyjni i otwarci na ludzi którzy szanują naszą kulturę i co najważniejsze nie udają głupich w sprawie oczerniania tego co dla nas katolików i nie tylko najważniejsze. Doskonale wiesz o czym mowa i chyba nie chciałbyś aby na naszych pisowskich protestach ktoś przebrał się za Biedronia z kondonem na głowie i wagina zamiast ust z których plluje większości Polakom w twarz.
Jest powiedziane nie czyn drugiemu co tobie nie miłe. Weź to sobie pod uwagę, głosuj wg uznania i akceptuj wolę większości.
Do powyżej
Do powyżej 15.08.2019, 19:52
Tak wlasnie zrobię, a Tovie dziękuję za dyskusję bez wyzwisk, rzadko to sie ostatnio zdarza. A co do obrazania uczuć religijnych, to jestem za tym, aby odpowiedziaknisc za skandaliczne incydenty ponosili ich bezposredni sprawcy, a nie cale srodowisko. Jakas grupa osob lgbt robi jakas akcje, a w mediach jest nagonka ne wszystkuch homoseksualistow. Takie pojedyncze incydenty (wśród nich pewnie tez zwykle prowokacje) stają się bronią polityczną,. Chyba wiesz kto w historii wykorzystywal taką metode, robiąc z calej grupy spolecznej wroga publicznego i nazywając go "zarazą". Skoro my jestesmy tacy tolerancyjni i otwarci, to niech tak zostanie i nie obwiniaj wszystkich za akcje nielicznych. Ja też nie obwiniam ciebie za cale pisowskie zlo, dziwi mbie tjedynie, że wierzysz w ich propagandę.
Pozdrawiam

Pozostałe