O puchar prezesa

  • 12.08.2019, 17:48 (aktualizacja 12.08.2019, 17:58)
  • iej
O puchar prezesa
11 sierpnia br. na Zbiorniku Jastrowie odbyły się zawody wędkarskie o puchar prezesa Zarządu Koła Miejskiego PZW w Złotowie.

W tegorocznych zawodach udział wzięło 16. uczestników oraz zaproszeni goście z zaprzyjaźnionego koła PZW w Człuchowie, którzy łowili ryby przy pięknej, słonecznej pogodzie. Po 210. minutach wędkowania przystąpiono do ważenia złowionych ryb i ustalenia wyników niedzielnych zawodów.

Zwycięzcą zawodów został Krzysztof Duniec z koła PZW Człuchów (4,885 kg), który otrzymał okazały puchar wręczony przez prezesa koła, Pawła Kuczyńskiego. Kolejne miejsca zajęli: Stanisław Małaczek (2,575 kg) i Krzysztof Literski (2,350 kg). Ryby po zważeniu, w myśl zasady „no kill”, wróciły do wody.

Najlepsi wędkarze otrzymali akcesoria i sprzęt wędkarski, a puchar za „największą rybę”, ufundowany przez Monikę i Łukasza Brzuskiewicz z Grupy Monster Team „Sum” Złotów, otrzymał Rafał Faryna. Zawody podsumowano przy kiełbaskach z grilla, serwowanych przez niezawodnego „Ecika”. Do zobaczenia na kolejnych zawodach złotowskiego koła.

KM PZW Złotów

iej

Zdjęcia (56)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe