I Bieg Wolności dla Oliwki

  • 11.08.2019, 22:41 (aktualizacja 11.08.2019, 23:37)
  • iej
I Bieg Wolności dla Oliwki Roman Jarczyński
W Jastrowiu odbył się charytatywny I Bieg Wolności z udziałem 268 biegaczy i 63 zawodników nordic walking. Był też bieg dla dzieci

W szranki na dystansie 5,3 km stanęli biegacze i miłośnicy nordic walking, łącznie 330 osób, trasę wytyczono wokół Jeziora Dużego, a metę umiejscowiono na placu przy ul. Woj. Polskiego, gdzie odbywał się Arena Festiwal. Uczestnicy charytatywnego biegu wykupując opłatę startową wspierali Oliwię Hoffman, córkę biegacza Aleksandra Hoffmana.

Bieg najszybciej ukończył Mariusz Borychowski z Kobylnicy, przed Andrzejem Kuśmiderem z Czaplinka i Dariuszem Szopińskim z Przechlewa. W pierwszej 10. był Jakub Centka ze Świętej - 8. i Łukasz Cyruk - 9. z Jastrowia. W stawce pań najszybciej do mety dobiegła Justyna Ławniczak z Zakrzewa. W rywalizacji nordic walking pierwszy na mecie zameldował się Krzysztof Pyrek z Wałcza wśród panów i Dagmara Weistock z Zakrzewa wśród pań.

Bieg zorganizowali: Urząd Gminy i Miasta w Jastrowiu, Ośrodek Kultury Jastrowie, Rozbiegane Jastrowie, Zabiegani Nocą, Kijowe Siostry, Herkules, Freedom.

iej, foto: Roman Jarczyński

Wyniki  Biegu Wolności w galerii

iej

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe