Piątek, 18.10.2019

Deszcz zalał Złotów

  • 07.08.2019, 18:40 (aktualizacja 08.08.2019, 11:51)
  • iej
Deszcz zalał Złotów

Silne opady deszczu w Złotowie spowodowały, że woda zalega na ulicach miasta! Nasi czytelnicy przysyłają nam zdjęcia miejsc szczególnie zalanych wodą! Tradycyjnie już wielka i głęboka kałuża utrzymywała się pod wiaduktami kolejowymi miedzy ul. Kujańską i al. Piasta.

Otrzymaliśmy także filmik z zalanej uli. Brzuchalskiego i akcji strażaków przy złamanym drzewie na ul. Boh. Westerplatte (udostępnione na profilu pzl24.pl na facebooku). Zdjęcie nadesłał także mieszkaniec ul. Piotra Skargi.

iej

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

iej

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alina
Alina 14.08.2019, 07:39
Ciek i droga są tam skopane. Przecież widać że gość ma drenaż z kamyczków i trawę, nie ma betonu, tam drogę zrobili z wielkim wybrzuszeniem po środku a po bokach jest 5 minimetrów na odpływ wody to ich zalewa
z tym, że ...
z tym, że ... 14.08.2019, 02:19
gdyby autor filmu następnym razem był łaskaw trzymać smartfon (kamerę?) we właściwy sposób, czyli horyzontalnie (poziomo), może byśmy jednak zobaczyli trochę więcej, a tak to mizeria, żeby nie powiedzieć dziecięca amatorszczyzna, chociaż zaangażowanie w sprawę udokumentowania fuszerki budowlanej z odprowadzaniem deszczówki jak najbardziej godne pochwały ... jak się coś robi, to powinno się to robić dobrze, bo każda fuszerka kosztuje tyle samo, co dobra robota, a efekty daje takie, jak widać na filmie, niestety ...
Filuś
Filuś 09.08.2019, 02:31
Robi sie pozadne odprowadzenie wody i tego deszczyku by niebylo.
????
???? 10.08.2019, 11:36
Urzędnicy w Urzedzie Miejskim od Ekologii co robicie ? bo nie widac abyście dbali o stan ekologii w miescie.
Zwolnić połowę tych pseudo pracowników.
ppk
ppk 08.08.2019, 19:14
Radni ciągle chcą nowych parkingów, polbruków, betonu i skutki widać
deszcz
deszcz 08.08.2019, 18:28
Jeszcze więcej betonu ,polbruku koło swych chat zróbcie to was nie będzie zalewać.
Max
Max 14.08.2019, 07:43
a gdzie tam masz beton koluniu przecież ma drenarkę to gołym okiem widać jedz sobie tam to zrozumiesz że źle jest wyłożona kostka brukowa tam nie ma praktycznie cieku po obydwu stronach
no i co
no i co 07.08.2019, 20:19
Auta nie pływają jak na śląsku, więc nie jest tak źle. Lekko tylko umyło koła
PATATAJ
PATATAJ 07.08.2019, 20:06
I czego tu się dziwić. Co tam sprawy ważne, woda skoro napływa to i odpłynie a że przepusty małe, cóż ktoś zaoszczędził. To co ważne tego miasto nie robi, całe lato zajmuje się pierdołami i parciem na szkło. Czas by znaleźli się ludzie którzy będą wskazywali i głośno mówili o tym co należy pilnie zrobić dla miasta, dla mieszkańców i dla środowiska naturalnego. Wody w jeziorach brak rzeka dogorywa a Burmistrz drapie się na górę przy widmie jeziora Baba.
Janek
Janek 07.08.2019, 19:15
Ja zwykle!

PS. Z tym, że to "zwykle" nie było już kilka lat!

Pozostałe