Środa, 21.08.2019

Kolizja na Szpitalnej

  • 07.08.2019, 14:36 (aktualizacja 07.08.2019, 14:45)
  • iej
Kolizja na Szpitalnej
Wczoraj ok. godz. 19.00 na ulicy Szpitalnej w Złotowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów

Jak informuje Izabela Wrotek, rzecznik prasowy KPP w Złotowie - kierujący Audi A4 nie dostosował prędkości swojego auta do warunków jazdy i doprowadził do zderzenia bocznego z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym Renault z naczepą. Obaj kierowcy byli trzeźwi, na sprawcę kolizji nałożono mandat karny.

iej (foto nadesłane przez Czytelnika)

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Skrzypciu
Skrzypciu 11.08.2019, 02:05
Nie czuje takiej potrzeby, aby podawać jakiekolwiek dane osobie do tego nieuprawnionej, aby wylegitymowała mnie zdalnie z domu z powodu swojej nieokiełznanej ciekawości :) Życzę szybkiego ubarwienia sobie swojego szarego życia jakimś świetnym hobby, innym niż analiza życia ludzi obcych :) Pozdrawiam serdecznie!
smutne to
smutne to 11.08.2019, 12:59
Dane osobowe w Posce są chronione prawem to dlaczego szpiegowski Facebook żąda numerów telefonów aby się zalogować?
No bo jak bedziesz chciał dostać wize do USA to tam musisz podac wszystkie numery telefonów,wszystkie konta społecznościowe ,z których korzystałeś,musza wszystko przeczytac i potem z lotniska w Chicago lub innego odesłac cie do domu.
Takie teraz mamy państwo.Kiedyś tego nie było aby nas tak szpiegować
i sprzedawac obligacje bo tak jak bysmy ziemie polskie po kawałku sprzedawali..
Smutne ale prawdziwe.
Smutne ale prawdziwe. 11.08.2019, 20:27
To prawda, kiedyś tego nie było bo nie było telefonów komórkowych a Ameryka była daaaaleko, za to byli TW którzy donosili o nas wszystko i więcej. Tak jak teraz do Ameryki tak wtedy bez sprawdzenia każdego w danych osobowych w aktach przesyłanych przezTajnych Współpracowników psów gończych Służby Bezpieczeństwa nikt nie uzyskał zgody na wyjazd za granicę.
Tak dzisiaj jesteśmy inwigilowani, grrilowani, nękani czy obserwowani na każdym kroku ale jesteśmy wolni wśród niewidzialnych krat ograniczających swobodę.
To co wtedy czyli dawniej było tajne, dzisiaj jest jawne i każdy może wybierać jak chce żyć.
Jest jeszcze jedna zależność wyboru, kasa bo jak jej nie masz to twój świat jest o wiele mniejszy. Nie masz telefonu, internetu jesteś inko gnito w świecie co nie znaczy że też w swoim otoczeniu.
Taki świat wybraliśmy to i o innym na dziesiątki lat możemy zapomnieć.
Kc
Kc 08.08.2019, 23:16
Ciekawy jestem czy byś byl taki odważny powiedziec to prosto w oczy a nie ukrywając sie na internecie jak typowy burak
Skrzypciu
Skrzypciu 08.08.2019, 23:10
Trzeba było zgłosić z imienia i nazwiska o co się rozchodzi a nie jak leszcz komentować post ukrywając się za nickiem. Poza tym, nie mierz wszystkich swoją miarą nazywając kogoś łajzą :) bo założę się że nie zamieniłeś słowa z ludźmi na których wieszasz psy. Ale cóż, widocznie taki typ... januszowaty :) tacy też muszą być na tym świecie :)
do Skrzypcia
do Skrzypcia 09.08.2019, 10:20
To może Ty podaj swoje nazwisko
Poo
Poo 08.08.2019, 17:29
Kierowca
Kierowca 08.08.2019, 16:49
😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣
Kkoo
Kkoo 08.08.2019, 13:04
Ja w domu z mężem rozmawiam o seksie.....wycieczkach.....dzieciach......pieniadzach.....a nie jak kto jeździ😡😉
POL
POL 08.08.2019, 16:25
O jo jo czlowieku, tylko ci rozmowa została.
Jeśli to z winy żony to ci współczuję. Jeśli z twojej to współczuję twojej żonie.
Może zostaniecie sprawozdawca mi ruch drogowego na Szpitalnej.
Prrrrr
Prrrrr 08.08.2019, 17:06
😅😅😅😅😅😅🚴
KSK
KSK 08.08.2019, 12:58
Zajmij sie swoim życiem.....
do KSK
do KSK 08.08.2019, 18:33
To jest własnie zajmowanie się swoim życiem. Jeżeli nieokrzesana łajza uprawia brawurę na osiedlu to należny to piętnować a przede wszystkim to obserwować i zawczasu zgłaszać. Więzienia są pełne takiego gnojarstwa, które kupiło sobie 10 letnią puszkę i głupoty nie może okiełznać.
Skrzypciu
Skrzypciu 08.08.2019, 11:02
Jak nudnym trzeba być człowiekiem żeby rozmawiać o czyimś życiu w domu z żoną i życzyć komuś źle :)
Hpu
Hpu 08.08.2019, 12:47
Wystarczy być typowym polamiem xD, podejrzewam że ten co mowil do zonki to pewnie jezdzi tico i zazdrości
Wiolonczelu
Wiolonczelu 08.08.2019, 11:17
A ty gdzie teraz siedzisz? Masz żonę?
Kierowca
Kierowca 07.08.2019, 19:17
No i się doigrał. Niedawno obserwowałem jego jazdę - mówię do żony: prędzej czy pózniej "się przejedzie". Długo nie czekałem.

Pozostałe