Bartek Małaczek śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego!

  • 05.08.2019, 21:37 (aktualizacja 05.08.2019, 21:56)
  • iej
Bartek Małaczek śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego!

- W ostatni weekend wraz ze Studiem Piosenki Esti - pisze Bartosz Małaczek na swoim profilu na fb -  mieliśmy przyjemność wystąpić na scenie połczyńskiego amfiteatru, podczas Biesiady Słowiańsko-Cygańskiej,  zorganizowanej przez wspaniałego artystę, Bogdana Trojanka. Pani Estera Naczk - Suska poświęciła dla nas przed tym ogromnym wydarzeniem bardzo dużo czasu. Przygotowała nas pod każdym możliwym względem, od muzycznego, poprzez nastawienie psychiczne, aż po wizerunek sceniczny! Bardzo za to wszystko dziękuję! Poniżej zostawiam link do mojego wykonania utworu wielkiego, polskiego artysty - Zbigniewa Wodeckiego.

B. MAŁACZEK - Lubię wracać tam, gdzie byłem już kliknij

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
be_mol
be_mol 14.08.2019, 02:39
Brawo za próbę zmierzenia się z pięknym utworem Mistrza Zbigniewa Wodeckiego, ale tylko za to. Niestety, warunki głosowe młodego adepta piosenkarstwa, szczególnie to męczące wibrato w głosie, którego wykonawca nawet nie próbował opanować, nie dały mu szansy na zaśpiewanie tego utworu w sposób poprawny i strawny dla każdego słuchacza świetnie obeznanego i osłuchanego z twórczością Pana Wodeckiego. Jak się jest na początku piosenkarskiej drogi powinno się wybierać tylko takie covery, na których wykonanie warunki głosowe pozwalają, bo każda inna próba może skończyć się podobnie.
Ce_mol
Ce_mol 22.10.2019, 09:09
Chiałam się w jakiś sposób odnieść do komentarza, ale myślę, że oklaski w trakcie występu, w momencie kiedy Pan Bartek śpiewa pierwszy refren, mówią same za siebie. Panie Bartku piękne wibrato.

Pozostałe