Policjanci dziękują strażakom

  • 31.07.2019, 10:31 (aktualizacja 31.07.2019, 11:19)
  • iej
Policjanci dziękują strażakom
30 lipca 2019 r. Komendant Powiatowy PSP w Złotowie st. kpt. Jarosław Kołak uczestniczył w naradzie podsumowującej wspólnie prowadzone działania zabezpieczające i ratowniczo-gaśnicze jednostek ochrony przeciwpożarowej oraz służb Policji realizowane na terenie m. Jastrowie w dniach 24 – 25 lipca br.

 

Narada odbyła się w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. W trakcie spotkania Komendant Powiatowy młodszy inspektor Robert Chwedczyk złożył podziękowania dla wszystkich strażaków Państwowej Straży Pożarnej oraz druhów z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych za wspólne działanie, którego zwieńczeniem było rozwiązanie powstałej sytuacji kryzysowej.

KPP Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe