Kochanej Mamie!

  • 17.07.2019, 11:06 (aktualizacja 17.07.2019, 12:14)
  • iej
Kochanej Mamie!
W sobotę na osiedlu przy ul. Skłodowskiej-Curie w Złotowie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Pod oknami blokami mieszkalnego nr 4 zainstalowała się kapela podwórkowa!

Kapelę „No to cyk” pod dyrekcją Krzysztofa Majewskiego i wokalem Urszuli Belki znają w Złotowie chyba wszyscy. Lubiany jest także jej repertuar, stąd chyba nikt nie miał nic przeciwko, by kapela dała pod blokiem swój mini koncert!

Jak się okazało, obecność „No to cyk” w tym miejscu nie była przypadkowa! To był prezent dla mieszkanki bloku, Pani Anny Schulz, na jej 80-urodziny! Prezent sprawił jej rodzina, nota bene jeden z synów wspomagał kapelę grą na saksofonie! Taki prezent, kompletnie niespodziewany zapewne wzruszył panią Annę!

Szanownej Pani Jubilatce, podobnie jak rodzina i znajomi - życzymy najmniej 100 lat!!!

(iej)

iej

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe