Frygi z pucharem

  • 16.07.2019, 13:58 (aktualizacja 16.07.2019, 14:00)
  • iej
Frygi z pucharem

Harcerski Zespół Mandolinowy „Frygi” Szkoły Podstawowej w Łąkiem zdobył nagrodę GRAND PRIX – Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego.

 

W XVII Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Religijnej ku czci bł. ks. Stefana W. Frelichowskiego w Chełmży brało udział ponad 500 uczestników w 40 zespołach w kategoriach: gromady zuchowe, drużyny harcerskie starsze i młodsze, schole, zespoły rodzinne i soliści.

 

W wolnych chwilach harcerze z Łąkiego zwiedzili przepiękne miasto: starówkę, katedrę oraz amfiteatr na wodzie, w którym początkowo miał się odbyć przegląd konkursowy. Złożyli kwiaty przed tablicą na ścianie domu, w którym urodził się patron harcerstwa polskiego.

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe